Soutěž o 5 balení žvýkaček Orbit

Konec soutěže
01. 06. 2024 20:00
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
ORBIT

Nový průzkum značky Orbit zjišťoval, jaké dopady mají každodenní drobné stresy na lidskou psychiku. Výsledky odhalily, že téměř tři čtvrtiny zástupců generace Z a mladých mileniálů zažijí alespoň jeden mikrostres denně. Nejčastěji je způsoben malou rozepří s blízkými nebo odkládáním každodenních povinností. Mladí v průzkumu zdůrazňují potřebu tzv. me time, tedy času pro sebe, který je pro ně zásadní, pokud jde o vypořádání se s každodenní stresovou zátěží.

„Mikrostresy mají různý dopad na naše duševní zdraví podle individuality každého z nás a jsou ovlivňovány řadou různých procesů. Mladí se potýkají s mnoha mikrostresy od zmeškání autobusu, po problémy s nefunkční wifi nebo dlouhým seznamem úkolů. Vzhledem k obavám, které zatěžují mnoho mladých lidí, je poskytnutí času pro sebe samého důležitým prostředkem k zvládání působícího stresu, stejně jako je velmi důležité nastavení mysli do polohy mindfulness,“ vysvětluje Markéta Švamberk Šauerová, psycholožka a speciální pedagožka.

Ať už potřebujete chvíli oddechu od práce, chcete se soustředit na své myšlenky nebo si jen chcete dopřát malého potěšení, Orbit je tady pro vás. Každé žvýkání je mini meditace, která vám pomůže se uvolnit. Udělejte si pauzu, vezměte Orbit a vychutnejte si svůj moment klidu a osvěžení.

Výherci

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat