Soutěž o 5 stavebnic LEGO® DUPLO® Péče o zvířátka na farmě

Konec soutěže
18. 06. 2024 20:00
Celková cena výher
6695 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Lego

Až 86 % rodičů tvrdí, že společná hra s dětmi zvyšuje rodinné štěstí, ale pětina z nich přiznává, že si s dětmi nehraje vůbec. To ukazují výsledky nejnovější celosvětové studie společnosti LEGO® Play Well Study, které se zúčastnily také rodiny z České republiky. Z průzkumu také vyplývá, že čas strávený společnou hrou je v moderní rodině stále vzácnější. Dle výsledků studie není pro 79 % rodičů hraní s dětmi vždy prioritou, avšak 96 % dotázaných českých dětí tvrdí, že hra je důležitá pro jejich pohodu.

Společnost LEGO proto připravila pro rodiny s dětmi iniciativu Půlhodinu pro rodinu, která rodiče inspiruje, jak si ke společné hře hledat cestu a jak ji následně naplnit. Cílem iniciativy je také ukázat rodičům, jak si i během uspěchaného životního stylu potřebný čas vyhradit a jak jej naplnit společnou zábavou. Krok po kroku rodičům představuje, jak se společnou hrou začít a neztratit motivaci, jak děti zapojit a jak si osvojit nové pozitivní návyky, které povedou k tomu, co si všichni zúčastnění přejí nejvíc – trávit spolu více času kvalitnějším způsobem.

Ke společné hře s těmi nejmenšími mohou rodiče zvolit novou stavebnici LEGO® DUPLO® Péče o zvířátka na farmě (10416), která zaručeně potěší každé dítě se zájmem o zvířátka.

Soutěžní otázka

Jak se jmenoval zakladatel společnosti The Lego Group?

Vyber správnou odpověď

Thomas Kirk Kristiansen
Ole Kirk Christiansen

Formulář


Souhlasím s podmínkami soutěže