Soutěž o balíček doplňků stravy a dobrot české značky Nupreme

Konec soutěže
31. 01. 2024 20:00
Celková cena výher
5425 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Nupreme

Do roku 2024 s novou dávkou energie

Rozjet nový rok s pocitem, že máte dost síly na všechny svoje plány a předsevzetí, nemusí být jen snová vize. Stačí vědět, jak se postarat o pohodu těla i duše. Někdo by řekl, že to začíná hlavou, a měl by jistě pravdu. Ale můžete začít také od toho, co přijímá denně vaše tělo. Kvalitní strava, dostatek pohybu a odpočinku je vždy skvělý start. Ale možná po náročném závěru vašeho roku oceníte i nějaký další způsob, jak to rozbalit ve velkém stylu: hořčík.

Prosinec bývá někdy trošku náročnější, a tak tělo jistě ocení, když mu dodáte minerální látku, kterou právě v době vrcholu vánočních příprav a večírků spotřebovávalo značnou měrou. Hořčík totiž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy i normální psychické činnosti. Podílí se také na normální činnosti svalů či normálním stavu kostí a zubů. Nezní to dobře?

S magnesiem po boku se budete s úsměvem moci pustit do plnění vašich snů. Jen sáhněte po formě, která vám toho dá nejvíc. Tělo nejlépe zužitkovává nikoli anorganické soli, ale bioaktivní formy minerálních látek, k nimž se řadí i cheláty. Možná se ptáte, co je to za novinku. Cheláty představují minerální látky v podobě, v níž je běžně přijímáme z přirozené stravy. Nejznámější je zelené barvivo vyskytující se v listech a plodech rostlin chlorofyl, v jehož středu mimo jiné sídlí právě hořčík.

Cheláty jsou bezpečné, mají víc než 90% využitelnost, organismus je snadno rozpozná a výborně s nimi dokáže hospodařit, dokonce je umí ukládat do zásoby. Přitom nezatěžují trávení a jsou v podstatě ihned po konzumaci připravené udělat vám službu tam, kde je váš organismus zrovna nejvíce potřebuje.

Česká značka doplňků stravy Nupreme nedávno vyvinula hořčíkový komplex se třemi druhy chelátů. Bisglycinát, treonát, taurát – skvěle vstřebatelná trojka, která snadno doplní vyčerpané zásoby až do samotných nervových center, pečuje o všechny vaše svaly. V přípravku najdete další dvě látky, jež celkovou kompozici ještě podpoří. Navíc se v doplňcích stravy Nupreme můžete těšit na čisté složení plné účinných látek bez zbytečných aditiv či plnidel.

Výherní balíček obsahuje:

  • 5 x Nupreme Magnesium Bioactive + šafrán 60 kapslí
  • 2 x Nupreme Coenzym Q10 Bioactive + MCT 60 kapslí
  • 3 x Nupreme Liposomal Vitamín C 30 kapslí
  • 2 x Nupreme B-Complex Bioactive 60 kapslí
  • 3 x Nupreme Macca 150 g
  • 10 x Nupreme Energy Bons 70 g

Nápovědu k otázce najdete na webových stránkách Nupreme.

Výherci

Rudolf H*******, Vrchlabí
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat