Soutěž o dva produkty luxusní kosmetické značky ELEMIS

Konec soutěže
03. 11. 2023 20:00
Celková cena výher
6600 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Elemis

Britská značka ELEMIS nabízí pestrou paletu výrobků prostřednictvím několika produktových řad.

Řada Pro-Collagen nabízí klinicky prověřené omlazující produkty, které pomáhají vyhlazovat jemné linky a vrásky. Tato řada vyživuje, zpevňuje a omlazuje pleť díky mořským rostlinným látkám a jiným přírodním složkám jako jsou například anglická růže nebo bezový květ. Zatímco budete v noci nerušeně spát, zpevňující noční krém proti vráskám Elemis Pro-Collagen Night Cream udělá vše proto, abyste se ráno probouzela s viditelně mladistvější pletí. Zlepšuje její pružnost a pevnost, bojuje proti známkám stárnutí a zanechává pleť pevnější.

Produkty řady Dynamic Resurfacing pomáhají účinně obnovovat pokožku, sjednocují tón a texturu pleti. Díky patentované technologii Tri-Enzyme dochází k urychlení přirozené výměny buněk. Pleť je hladší a rozjasněná. Klinicky ověřené sérum s vysoce stabilním vitaminem C zanechává rozzářenou, hydratovanou a hladší pleť. Při pravidelném používání Elemis Dynamic Resurfacing Super-C séra je struktura pleti na pohled rovnoměrnější a zdravější, pigmentové skvrny a rozšířené póry jsou méně patrné a pleť působí živěji.

Jedna z Vás může vyhrát sérum a noční pleťový krém v celkové hodnotě 6 600 Kč. Více produktů od této značky naleznete v parfumeriích Marionnaud.

Výherci

Bohuslava D*****, Kolín
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat