Soutěž o elektrický kartáček Oral-B iO Series 9

Konec soutěže
05. 12. 2023 20:00
Celková cena výher
8499 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Oral-B

Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Snaha o více než čistě pokrokové technologie a špičkové provedení- umožňujeme to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života. Cílem bylo vytvořit více než líbivý design. Vznikla elegance určená pro ty nejvyhledávanější technologie. Seznamte se s kartáčkem Oral-B iO Series 9 a vyzkoušejte dosud nejlepší čištění od Oral-B.

PŘEDNOSTI

Nejlepší čistota vůbec od Oral-B s revoluční magnetickou iO technologií pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů. Kartáček Oral-B iO Series 9 je vhodný také pro citlivé zuby a dásně. Kombinuje ikonickou kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B s unikátními jemnými mikrovibracemi, takže umožňuje dosáhnout 100% zdravějších dásní už za jeden týden než běžný manuální zubní kartáček.

Chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně. Interaktivní barevný displej OLED ukazuje důležité informace: včetně režimů čištění a připomínky výměny kartáčkové hlavy, pozdravu, když ho zapnete, a úsměvu za dobře odvedenou práci.

Magnetická rychlonabíječka zajišťuje rychlé nabití. Vylepšený inteligentní tlakový senzor signalizuje červenou, bílou nebo zelenou barvou, aby vás upozornil, zda kartáčujete příliš silně, příliš jemně nebo se správným tlakem. Kartáček má 7 chytrých režimů pro čištění na míru: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělicí, super jemný, čištění jazyka.

Funkce 3D mapování zubů s umělou inteligencí sleduje, jak si čistíte přední, horní a zadní plochy zubů, a vede vás tak, aby bylo čištění co nejdůkladnější Pro vaše nejlepší výsledky a zážitek z čištění si stáhněte aplikaci Oral-B, připojte k ní kartáček a pravidelně ji aktualizujte.

Více se dozvíte na: Oral-B iO Series 9

Výherci

Jaroslava Č********, Jihlava
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat