Soutěž o elektrický kartáček Oral-B IO Series 9 Black Onyx

Konec soutěže
14. 08. 2022 20:00
Celková cena výher
8499 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Oral-B

Čistit si zuby jsme se učili už jako malé děti, a přesto to spousta z nás dělá dodnes špatně. Někdy pospícháme a zuby jen tak rychle přejedeme kartáčkem ze strany na stranu, jindy při čištění zubů pliveme krev a nevěnujeme tomu ani pozornost! A občas se stane, že i přes naši usilovnou péči trávíme nepříjemné chvilky u zubaře a posloucháme děsivý zvuk vrtačky. Správná technika čištění zubů nás může těchto nepříjemných okamžiků zbavit a zlepšit nejen zdraví našich zubů a dásní, ale i celého těla. Nesprávně vyčištěné zuby totiž mohou ovlivnit i rozvoj plicních či ledvinových chorob, zhoršit cukrovku a zvyšují také riziko vzniku mrtvice a infarktu. Naučte se snadno a bezchybně čistit zuby díky jednoduchým trikům. 

Kvalitní zubní kartáček je alfou a omegou správného čištění

Na trhu je dnes spousta kartáčků od manuálních přes sonické až po magnetické, různé druhy tvrdosti a tvarů vláken. Jak ale vybrat ten správný? „V České republice jsou stále nejpoužívanější manuální zubní kartáčky. Ty ale většina z nás volí zbytečně moc měkké, což vede k tomu, že si ve výsledku lidé čistí zuby spíše pevnou částí kartáčku než vlákny, která se mají o naše zuby primárně starat. Ani technika čištění není vždy optimální a řada z nás na kartáček vyvíjí příliš velký tlak, což odnáší především dásně a zubní sklovina. Toto vše ale dovedou ohlídat nejmodernější elektrické kartáčky a dovést uživatele k tomu, aby si zuby čistili správně,“ říká dentální hygienistka Simona Straková DiS.

Při výběru elektrických zubních kartáčků dbejte nejen na doporučení lékaře, ale i na nezávislé testy či doporučení České stomatologické komory. Uznáními dTestu i ČSK se momentálně pyšní magnetická iO technologie, kterou naleznete u špičkových elektrických kartáčků Oral-B iO.

Výherci

Marian B********, Neratovice
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat