Soutěž o Foreo Luna 3 pro smíšenou pleť

Konec soutěže
25. 11. 2022 20:00
Celková cena výher
5499 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Foreo

Nejočekávanější nákupní událost roku se blíží a na e-shopy přibývají nové a nové výhodné nabídky. Naleznete zde vše, módu, kosmetiku i hi-tech vychytávky. Jak se ale můžete ujistit, že najdete ty nejlepší nabídky na kvalitní zboží? FOREO, švédský gigant v oblasti kosmetických technologií, který milují celebrity po celém světě, nyní odhaluje své nepřehlédnutelné nabídky na Black Friday: zářivá, tónovaná a zdravá pokožka bude tak snadno dosažitelná. FOREO má super slevy až - 30%!

FOREO BEAR

Ideální překvapení, chcete-li svým blízkým (včetně vás) dopřát kousek lesku a zároveň dodat nával energie. FOREO BEAR je řešení, které hledáte! Toto stylové a super účinné, ruční mikroproudové tonizační zařízení na obličej se stane vaším osobním trenérem pro tvář. Ano, první  mikroproudové zařízení na světě schválené FDA nejenže poskytuje výhody proti stárnutí, ale viditelně zlepšuje kontury obličeje jemným energizováním a zpevněním všech 69 svalů na obličeji a krku. Je klinicky prokázáno, že výrazně zlepšuje vzhled hlubokých vrásek a jemných linek a zvyšuje pevnost a pružnost pokožky již za jeden týden.

Chcete dodat extra dávku hydratace v chladném období? UFO 2, beauty spa na dlani, je zážitkový přístroj pro péči o pleť, který vyživuje vaše tělo i mysl. Řada UFO 2 s relaxačními pulzacemi T-Sonic, plnospektrální LED světelnou terapií, kryoterapií a termoterapií poskytuje vám a těm, které milujete, chvíle čisté relaxace, jako je spa zážitek v pohodlí domova. A to nejlepší ze všeho: beauty-tech značka FOREO nabídne slevy na celou řadu UFO aktivovaných pleťových masek jako opravdu kompletní a luxusní dárek pro péči o pleť.

Dobré vědět: Maskování s UFO 2 zlepšuje úroveň hydratace pokožky o 126% již po 90 sekundách a kromě toho klinické studie ukázaly, že UFO 2 výrazně snižuje výskyt vrásek již za sedm dní.

FOREO LUNA 3

Seznam výhodných nabídek by nemohl existovat bez nejznámější řady FOREO všech dob: LUNA, přístrojů na čištění a zpevňování obličeje, které milují celebrity po celém světě.

Na Black Friday 2022 značka překvapí své fanoušky FOREO slevou na některé z nejnovějších zařízení na čištění obličeje jako například výkonnější LUNA 3 a LUNA 3 plus ovládané aplikací! Řada LUNA od FOREO má měkké silikonové štětiny, které zajistí hloubkové a zároveň jemné čištění. Klinicky je prokázáno, že odstraňuje až 99,5 % nahromaděných toxinů, jako jsou přebytečný kožní maz a odumřelé buňky. Díky těmto nejmodernějším kosmetickým technologiím se čištění obličeje stane skutečným rituálem krásy a může být skvělým dárkem na Vánoce pro vaše blízké.

Výherci

Markéta N******, Orlová
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat