Soutěž o Gucci Bloom EAU DE TOILETTE

Konec soutěže
24. 06. 2022 20:00
Celková cena výher
5900 Kč
Počet výherců
2
Výhru jsme získali od
GUCCI

Probuďte se do svého rozkvetlého já s toaletní vodou Gucci Bloom, novou vůní, která vás propojí se zahradou snů. Vůně, která bude k dostání od března 2022, je zářivou interpretací původního podpisu Bloom a ztělesňuje vitalitu a jiskrnost. Kampaň Florie Sigismondi, v níž se objevují Anjelica Huston, Florence Welch, Jodie Turner-Smith a Susie Cave a která je prosycena kreativitou Alessandra Micheleho, se vrací do surrealistické zahrady snů, aby podnítila představivost a identitu květinového světa Bloom.

První vůně Gucci Bloom Eau de Parfum, která vznikla zcela podle vize Alessandra Micheleho, se zrodila z myšlenky absolutní autenticity. Vůně, kterou namíchal Alberto Morillas pod vedením Alessandra Micheleho, je nezaměnitelná díky trojici ingrediencí – jasmínového oleje, tuberózy a rangoonu (popínavá liána). Stejně jako se vůně vyvíjí, jak napovídá její název, i ženy Gucci Bloom rozkvétají přirozeným, výrazným a individuálním způsobem, bez konvenčních omezení. Všechny vůně Gucci Bloom oslavují vitalitu a rozmanitost těch, kteří se ztotožňují s moderní filozofií módního domu. Je to vůně pro ty, kteří oslavují život a jeho plody, aby rozkvetli do svého pravého já.

Nejnovější přírůstek do kytice Bloom je lehčí a zářivější interpretací původní vůně Bloom, která jemně povzbuzuje ženy, aby rozkvetly do své nejpravdivější verze. Vůně, která se vydává na cestu sebepoznání založenou na posílení a propojení skrze odlišnost, zůstává věrná složkám původní parfémované vody Gucci Bloom s trojicí ingrediencí jasmínu, tuberózy a rangoonu. Toaletní voda Gucci Bloom ztělesňuje esenci zahrady Bloom, která se koupe v poetickém opalizujícím světle úsvitu, kde se každý květ těší z přízně a svěžesti ranní rosy. Zachycuje bohatou vůni rozkvetlé zahrady plné květů. Pro další obohacení vůně je medová sladkost a zelený citrusový aspekt zachycen přidáním nóty neroli, jejíž jemná svěžest a éterická jiskrnnost ztělesňují tento zářivý aspekt nádherného bílého květinového podpisu vůně Bloom.

Design

Toaletní voda Gucci Bloom se vrací k původnímu designu flakonku Gucci Bloom s novým jemnějším světlejším růžovým tónem, který krásně evokuje lehkou esenci vůně, kterou uchovává. V matném provedení ikonického tvaru a designu Bloom kolekce.

Čtyři charismatické ženy z rodiny Gucci Bloom hrají v kampani, kterou režírovala oceňovaná fotografka a režisérka Floria Sigismondi. Na záběrech, které se odehrávají na starobylém místě La Scarzuola, se objevují režisérka a herečka Anjelica Huston, zpěvačka a skladatelka Florence Welch, herečka Jodie Turner-Smith a návrhářka Susie Cave.

Nová toaletní voda Gucci Bloom je k dostání od 1. března 2022 o velikostech a cenách:

30 ml :     1 560,00 Kč / 59,60 €

50 ml:    2 210,00 Kč / 84,60 €

100 ml: 2 950,00 Kč / 113,20 €

Výherci

Ladislava Š*****, Tachov
Marian N******, Holešov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat