Soutěž o rituál Sakura v hotelu Mandarin Oriental Tokyo pro dva

Konec soutěže
28. 10. 2022 20:00
Celková cena výher
21672 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Mandarin Oriental Tokyo

Japonská cesta ponořením v hotelu Mandarin Oriental Tokyo začíná úcotu ke starodávným kulturním tradicím, které zahrnovaly mytí nohou hostům, když vstoupili do cizího domova. Když se šikovní maséři v Mandarinu dozví o vašich potřebách, přesně vám vyhoví.

Pokračujte s Azuki Body Scrub, ultrajemným, ale vysoce účinným peelingem ze sezamových semínek, soli a jemně mletých japonských fazolí Azuki, o kterých je známo, že obsahují saponam, organické pěnidlo, které přirozeně vytahuje nečistoty z pokožky a zároveň podporuje cirkulaci. Japonci věří, že Azukfte je účinnou, nýbrž chirurgickou alternativou liftingu pleti. Tak viditelné jsou stahující a hydratační účinky na svěží pleť. S Kiatsu v hotelu zcela ctí další japonské tradice.

Kromě Azuki Body Scrub však v Mandarin Oriental Tokyo můžete poznat spoustu dalších dokonalých procedur, jako jsou třeba detoxikační tělový zábal či uvolnění našeho těla díky síle perel.

O Mandarin Oriental Tokyo

Mandarin Oriental, vizionářský design v Tokyu a oceněné služby byly uznávány jako ztělesnění sofistikovaného luxusu ve městě. První nemovitost Mandarin Oriental Hotel Group v Japonsku se nachází v prestižní čtvrti v historickém a kulturním centru Tokya a ztělesňuje tu nejlepší současnou a časem uznávanou architektonickou nádheru. Hotel nabízí luxusně vybavené pokoje a apartmá, deset restaurací a barů a oceněné lázně umístěné v tyčící se věži Nihonbashi Mitsui navržené Cesarem Pellim. Místo nabízí nádherný výhled na panorama města a zároveň poskytuje přístup k majestátním banketovým a konferenčním zařízením v přilehlé hlavní budově Mitsui, japonském kulturním dědictví.

Výherci

Radomír S*******, Trutnov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat