Soutěž o televizi Sharp 65EQ4EA

Konec soutěže
27. 10. 2022 20:00
Celková cena výher
29999 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od

Vyhrajte skvělou televizi Sharp 65EQ4EA, která se může chlubit úhlopříčkou o velikosti 164 cm a rozlišením 4K Ultra HD. Zaujme vás rozhodně její VA LCD panel s dokonalým podsvícením. Televize navíc nadchne vysoce dynamickým rozsahem včetně prémiového standardu Dolby Vision. Vy si tak vychutnáte až 12bitovou barevnou hloubku, která přináší neskutečnou sytost barev. Každý přechod jak hry, tak filmu, pro vás bude nezapomenutelným zážitkem, a to vše díky nové technologii Quantum Dot Q-Colour.

Pro prostorový zvuk si užijete technologii Dolby Atmos a DTS:X, a tudíž si budete i ve svém obývacím pokoji připadat jako v kinosále. Sharp 65EQ4EA dokáže sám vyladit podsvícení a jas podle světelných podmínek v místnosti, a tím pádem šetří elektrickou energii. Ovládat televizor můžete pohodlně vzdáleně ze svého gauče za pomocí bluetooth či wi-fi díky skvělé aplikaci. V jejím rozhraní naleznete 4x HDMI 2.1, 2x USB 3.0, slot pro SD kartu, optický audio výstup a výstup pro sluchátka.

Přístup pro Android TV

Rozhraní Android TV vám poskytuje přístup k široké škále streamovacích služeb, filmů a pořadů. Domovskou obrazovku si můžete přizpůsobit tak, aby zobrazovala pouze aplikace, které používáte, a pořady, které sledujete.

Zamilují si ji i herní maniaci

Všechny čtyři porty HDMI na televizoru řady Sharp EQ jsou vybaveny nejnovějším a nejrychlejším standardem HDMI 2.1, takže si můžete užívat výhod nejnovějších připojení videa, zvuku a herních konzolí. Funkce ALLM přepne televizor do režimu nízké latence a vypne všechny funkce následného zpracování, když připojíte herní konzoli nebo počítač. Tento televizor má také čtečku karet MicroSD pro rychlé přehrávání multimédií.

Výherci

Eliška Ř****, Svitavy
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat