Soutěž o velký šátek Fénix od módní návrhářky Blanky Matragi

Konec soutěže
18. 06. 2023 20:00
Celková cena výher
6000 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
BLANKA MATRAGI

Módní kolekce Couture šatů s názvem Znovuzrození fénixe inspirovaná legendou o tomto bájném ptákovi. Kolekce obsahuje 60 modelů ‒ jak krátké koktejlové, tak i velké večerní šaty s ruční výšivkou a podmalbou návrhářky. Tento velký šátek Fénix vznikl na základě originální malby Blanky Matragi je o velikosti. 140 x 140 cm je symbolem síly, naděje a optimismu.

Vybranou tvorbu Blanky Matragi můžete vidět každý den na její retrospektivní výstavě Timeless v Obecním domě v čase od 10:00-19:00. Velice zajímavé a oblíbené jsou komentované prohlídky osobně s Blankou Matragi, kdy Vám tato návrhářka předá svoji úžasnou energii, zasvětí Vás do svého života a bude Vám vyprávět o své tvorbě. Ve druhém patře Obecního domu má Blanka svůj ateliér, kde Vám osobně poradí s výběrem vhodného modelu přímo pro Vás.

Blanka Matragi za svůj život získala celou řadu různých ocenění a vytvořila tisíce krásných šatů, které putovaly nejen do Perského zálivu, ale do celého světa. Velmi oblíbené jsou i její sochy, porcelán či sklo. Nejen originalita ale i preciznost zajišťují Blance Matragi stále nové zákaznice a velkou oblibu mnoha žen ze všech společenských vrstev.

Výherci

Denisa P********, Praha
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat