Soutěž o voucher na 2 noci pro 2 osoby v Reid´s Palace

Konec soutěže
30. 08. 2023 20:00
Celková cena výher
20420 Kč
Počet výherců
1
Výhru jsme získali od
Reid´s Palace

Máte šanci vyhrát voucher pro 2 osoby na 2 noci v luxusním pokoji Superior v Hotelu Reid´s Palace. Tento hotel se nachází na krásném místě a nabízí neuvěřitelný výhled na moře. Pokoj Superior je prostorný a elegantní, s veškerým komfortem, který si můžete přát.

Hotel Reid´s Palace je luxusní hotel, který se nachází na útesu s výhledem na Atlantik. Tento 5-hvězdičkový resort se rozkládá na ploše 10 akrů subtropických zahrad a nabízí lázeňské centrum přímo u moře, 3 bazény a přímý přístup k oceánským vodám1. Všechny pokoje v hotelu Reid’s Palace jsou elegantně zařízené a mají balkon a mramorovou koupelnu s vybavením. K dispozici je minibar s bezplatnými nealkoholickými nápoji a zdarma jsou k dispozici filmy v pokoji.

Lázeňské centrum Reid’s Palace Spa nabízí terapeutické apartmá s vnitřním i venkovním vířivkou. Nabízí bohaté menu procedur s použitím špičkových značek. Na místě jsou také suché a vlhké sauny.

Aktivní hosté si mohou zahrát tenis na tenisových kurtech nebo se nabudit kardiovaskulárním vybavením v moderním fitness centru. Nejlepší suroviny z Madeiry jsou představeny v restauraci William s Michelinovou hvězdou, zatímco Villa Cipriani podává klasická italská jídla. Jídelna pořádá elegantní večírky v edwardovském prostředí během zimní sezóny.

Výherci

Ivo Š********, Nymburk
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat