Soutěž o vstupy na Ginfest 2022

Konec soutěže
24. 06. 2022 20:00
Celková cena výher
5460 Kč
Počet výherců
7
Výhru jsme získali od
BARLIFE

Ginfest 2022 představí to nejlepší ze světa ginu: 25. 6. v pražské Galerii Villa Pellé Existuje-li nekorunovaný král drinků, pak je to gin. Jde totiž skvěle dohromady skoro se vším, co do koktejlu přidáte, ať už se rozhodnote pro citrusy, bylinky, bitters nebo aromatické víno.

Současný trend návratu ke kořenům barmanství a ke klasickým koktejlům tak zcela oprávněně staví gin do centra pozornosti. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ochutnat přes 150 různých ginů z celého světa a ginové koktejly od nejlepších barmanů na jednom místě – v Galerii Villa Pellé. Právě na tomto idylickém místě v srdci Prahy se v sobotu 25. června od 12 do 21 hodin koná 6. ročník Ginfestu – oslavy věnované ginu a geneveru.

Ginfest 2022 přivede do Galerie Villa Pellé v sobotu 25.6. od 12:00-21:00 nejvýznamnější výrobce a distributory, kteří návštěvníkům nabídnou vzorky svých značek k ochutnání a podělí se o příběhy jejich vzniku. Na programu jsou semináře, workshopy, řízené degustace a také projekce filmu o ginu. Po celou dobu bude k dispozici také výtečný catering. Odborným garantem Ginfestu je Barlife, respektovaný a nestranný magazín zaměřený na moderní gastronomii. V ceně základní vstupenky na Ginfest je vstup na výstavu Wall Street, prezentující nejvýraznější autory s kořeny v české graffiti scéně, jako jsou Jan Kaláb/Point, Petr Königsmark/Zeb One, Jakub Matuška/Masker, Michal Škapa/Tron a další.

Unikátní expozice kombinuje závěsné obrazy s několika díly vytvořenými přímo na zdi galerijního prostoru ve Ville Pellé. Novorenesanční vilu, architektonickou perlu z roku 1889 od architekta Rudolfa Koukoly, najdete v klidné rezidenční a diplomatické části Bubenče, mezi Hradem, Letenskými, Chotkovými sady a Královskou oborou, v blízkosti stanice metra A Hradčanská.

Více informací o programu 6. ročníku Ginfestu najdete na www.barlifeevents.cz/program-ginfest. Předprodej vstupenek běží na https://goout.net/cs/ginfest-2022/szmmrlt/

Výherci

Dagmar S****, Děčín
Ladislava A*****, Opava
Michael C**********, Havířov
Rudolf D*******, Čelákovice
Danuše H********, Opava
Edita P*****, Blansko
Šimon M****, Jindřichův Hradec
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat