Tapety Glix rozšíří prostor každého interiéru

Hana Benešová
28. Prosinec 2018

GLIX je rodinný internetový obchod, který se zabývá bytovými dekoracemi. Zaměřuje se na výrobu samolepek na zeď, fototapet a obrazů na plátně. Kromě toho nabízí také klasické tapety, jež jsou dodávány předními světovými výrobci, dále paravány, skleněnými obrazy a plechovými retro cedulemi.

Každý týden Glix rozšiřuje svoji nabídku o další produkty. A není ani problém zhotovit klientům na míru originální dekoraci z jejich fotografie. Výsledný produkt díky špičkové tiskové technologii a vynikajícím materiálům stojí skutečně za to!

 

Originální tapety ozvláštní pokoj více, než pouhé vymalování. Díky nim oživíte místnost kdekoli ve vašem domě. Protože jsou na jejich výrobu použity ty nejmodernější technologie, je možné je nalepit na různé povrchy. Drží na zdi, ale i kuchyňské lince, oknech, obkladech, nebo dlaždicích.

Dlouhou životností se pyšní tzv. vliesové tapety, které jsou stálobarevné a barevné, a navíc se jednoduše nanáší na zeď lepidlem. Velmi oblíbené jsou i vinylové tapety, které texturově připomínají hrubší omítku, a jsou navíc samolepící. Opravdu originální jsou 3D tapety, jež dokážou opticky rozšířit obzor a otevřít dveře do jiného světa.

Kromě toho nabízí Glix množství tapet s dětským motivem, které nadchnou jak malé princezny, tak velké kluky. Často prodávanými tapetami jsou ty, které imitují cihly, kámen či graffity. Zejména cestovatelé ocení tapety s New Yorkem, Paříží a dalšími městy. Ať už si vyberete jakoukoli tapetu, vždy bude originálním a nevídaným oživením interiéru.