Galadegustace medailových vín Prague Wine Trophy

09. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 10. 03. 2024
Konání akce
29. 02. 2024 15:00
Místo konání
Všehrdova 23-19, 118 00 Malá Strana
Cena vstupenek
1 500 Kč
Dress Code
Casual

Zveme vás na přehlídku medailových vín Prague Wine Trophy. Galadegustace proběhne ve čtvrtek 29. února 2024 od 15 do 20 hodin v Michnově paláci na Malé Straně.

Po roce se koná opět v oblíbeném zimním termínu. Prague Wine Trophy je největší mezinárodní soutěž vín v ČR, které se loni zůčastnilo 1828 soutěžních vzorků. Na galadegustaci nejen představíme medailová vína, ale také oslavíme úspěchy vítězů minulého ročníku. Dovozci, domácí vinaři i zahraniční vinařství se osobně zúčastní této výjimečné události v historickém Michnově paláci, která slibuje překonat úspěch minulého roku. Připojte se k nám a oslavte s námi vinařskou tradici, kvalitu a výjimečné úspěchy.

Prague Wine Trophy

Galadegustace je každoročním vyvrcholením prestižní mezinárodní soutěže vín Prague Wine Trophy, která se odehrává v Praze ve čtyřech kolech ročně od roku 2007, a za tu dobu si vybudovala renomé. Mezinárodní porota je složena z vinařů, obchodníků s vínem, someliérů a novinářů. Hodnotí se unikátní srovnávací metodou, kdy jsou vína hodnocená v sériích po dvaceti vínech stejné odrůdy třikrát za sebou, jsou porovnávána vzájemně mezi sebou a sleduje se jejich vývoj. Díky tomu je medaile Prague Wine Trophy uznávanou známkou kvality vína.

Cena vstupenky je 1500 Kč a je možno je zakoupit online přes portál GoOut.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek