koncert Nadačního fondu Harmonie "Matiné pro rodiče a děti"

27. Září 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15949
Konání akce
15. 10. 2023 11:30
Místo konání
Štefánikova 6/57, 150 00 Praha 5-Smíchov
Cena vstupenek
60 Kč 90 Kč
Dress Code
Není

Nadační fond Harmonie dává dětem z Prahy možnost učit se hrát na smyčcové nástroje zdarma a bez ohledu na jejich talent nebo zkušenosti. Je to projekt, který je inspirován venezuelskou El Sistemou, která využívá hudbu jako nástroj pro sociální změnu. Děti se učí v orchestru a ansámblech, kde si rozvíjejí hudební dovednosti i osobnostní růst.

Děti z Nadačního fondu Harmonie nejen cvičí a hrají společně, ale také cestují a vystupují na různých místech v Čechách i v zahraničí. Mají široký repertoár, který zahrnuje klasickou hudbu, filmové melodie, pohádkové písničky i populární skladby. Jejich patrony jsou známé osobnosti české kultury: herečka Simona Stašová a klavírista Ivo Kahánek.

Pokud byste chtěli slyšet děti z Nadačního fondu Harmonie naživo, máte možnost navštívit jejich podzimní koncert ve Švandově divadle. Koncert se koná v neděli 15. října v 11:30. Na programu budou klasické i filmové melodie, které zahrají Smyčcový a komorní orchestr Harmonie, kvarteto lektorů a violoncellistka Jule Krejčí. Orchestr bude řídit Dominik Landsinger a koncertem provede Marek Šulc.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek