Open air koncert "Přijďte si s námi zahrát"

14. Květen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 13. 06. 2024
Konání akce
26. 05. 2024 15:00
Místo konání
Střelecký ostrov, Praha 1
Cena vstupenek
Vstup zdarma
Dress Code
Není

Open air koncert se všemi a pro všechny, kteří se chtějí do akce zapojit. Repertoár včetně not je průběžně dávám k dispozici několik měsíců předem, aby si jej zájemci mohli nacvičit a přijít si zahrát. Akce je zdarma pro diváky i účinkující.

Generální zkouška začíná ve 12:30 hod, koncert v 15:00 do cca 16:30.

Nadační fond Harmonie 

NF Harmonie je jedním z 26 zakládajících členů. Nadační fond Harmonie věří stejně jako El Sistema, že je možné měnit životy dětí hudbou. Proto přináší celosvětově známý projekt velkých hudebníků a obyčejných dětí také do České republiky. Zakládá dětské orchestry a umožňuje zdarma všem dětem začít hrát na hudební nástroj ve skupině pod profesionálním vedením. NF Harmonie přináší do České republiky jedinečný projekt hudebního vzdělávání. Projekt, který umožňuje zdarma všem dětem bez rozdílu navštěvovat výuku hudebního nástroje, budovat orchestr a stát se nepostradatelnou součástí společenství, kde má každý své místo. Zažijte spolu s námi radost z hudby. Jsme dětský a mládežnický smyčcový orchestr, cvičíme a hrajeme společně ve skupinách. Hlavní je pro nás radost z hudby a společné muzicírování. Baví nás klasika, písničky z filmů a pohádek i populární hudba. Jsme součástí velkého týmu, s muzikanty z celého světa se pravidelně každoročně setkáváme, cvičíme a pořádáme vystoupení v zahraničí.

Staňte se jedním z dárců, kteří nám pomohou zajistit pokračování projektu dětského orchestru El Sistemy v České republice! Zasláním trvalé SMS ve tvaru DMS TRV HARMONIE 190 na číslo 87777 nebo jednorázové SMS ve tvaru DMS HARMONIE 190 na číslo 87777.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek