Tradiční vánoční charitativní dražba

27. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15473
Konání akce
06. 12. 2023 18:00
Místo konání
Novoměstská radnice 1/23, Velký sál, vchod průjezdem z Vodičkovy ulice
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
Není

Společenský večer s cílem pobavit se a při tom získat co nejvíce prostředků pro charitativní projekty pořádají Rotary kluby Praha City a Praha Staré město. Tradičním úvodem bude číše vína, malý koncert a pestrý raut. Účastníky naladí na zábavnou a doufejme i štědrou dražbu různých darů a předmětů ve prospěch řady prospěšných akcí, které pořádají pražské Rotary kluby.

Zváni jsou nejen rotariáni s rodinami, ale vítáni jsou i hosté a přátelé, příznivci dobrých a velmi prospěšných skutků, i příjemné zábavy.

  • Kdy: středa 6. prosince 2023 od 18:00 do 21:30 hod
  • Kde: Novoměstská radnice 1/23, Velký sál, vchod průjezdem z Vodičkovy ulice
  • Pro účast je nutné přihlášení do 30. 11. na https://forms.gle/KQww44TU4573teNC6

Veškerý výnos ze vstupních příspěvků a dražby je určen pouze na charitativní projekty pražských Rotary klubů. Ty podporují mj. děti z dětských domovů, vozíčkáře, nevidomé a slabozraké, seniory, zaměřují se i na podporu výchovy ke ctnostem a další oblasti.

O Rotary:

Rotary International je nejstarší mezinárodní klubovou organizací na světě, nyní působí ve více než 200 zemích. V 35 000 Rotary klubech sdružuje 1,2 mil. členů (rotariánů) – žen i mužů, vůdčích osobností a profesionálů z různých oborů.

V Praze působí osm Rotary klubů. Jsou součástí Rotary Distriktu 2240 Česko a Slovensko.

Tuto celosvětovou síť spojuje myšlenka vyjádřená mottem Service Above Self, kdy rotariáni dobrovolně věnují svůj čas a schopnosti ve prospěch druhých, a to jak v rámci vlastní obce, tak v mezinárodním měřítku. Na základě etických principů a hodnot naplňují své ušlechtilé poslání – dělat svět lepším.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek