Únorová Impro talk show 321Jedem! s hostem Ivanem Hlasem

05. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 06. 03. 2024
Konání akce
12. 02. 2024 19:00
Místo konání
Malostranské náměstí 21, Praha
Cena vstupenek
231 Kč 321 Kč
Dress Code
Není

Další osobnost v impro talk show 321Jedem! Únorovým hostem bude známý zpěvák Ivan Hlas.

Ivan Hlas je držitelem českého Lva za nejlepší hudbu ve filmu Šakalí léta. Hudbě se aktivně věnuje od roku 1968 dodnes. Jeho cesta od knihkupce po písničkáře byla velmi pestrá. Stejně tak pestrá bude i impro talk show 321Jedem!, kde Ivana Hlase uvidíte v situacích, které pravděpodobně sám ještě nezažil.

„Jestli nám Ivan zazpívá a půjdeme všichni na kolena, na kolena...to se uvidí v pondělí.“ tajemně říká a pobrukuje Nikola Orozovič, moderátor a zakladatel projektu 321Jedem!

Improvizační talk show

Improvizační talk show představuje jedinečný zábavný formát, který spojuje charakteristiky klasické talk show s technikami a dovednostmi z oblasti improvizačního divadla. Tenhle typ show nejenže poskytuje divákům fascinující rozhovory se slavnými osobnostmi, ale také přináší humorné a překvapivé momenty, které se rodí z improvizovaných reakcí účinkujících. Tento formát pořadu zdůrazňuje spontánnost, kreativitu a humor, což dělá každou epizodu originální. Diváci se mohou těšit na nevšední zážitky a veselé situace, jež vznikají z neobvyklých kombinací hostů a improvizovaných výstupů.

Formát nejen pro improvizátory

V improvizační talk show se moderátor a zúčastnění improvizátoři setkávají s hosty z různých oblastí, jako jsou například herectví, medicína, žurnalistika či cestování. Během rozhovorů se hosté účastní různých improvizovaných her a úkolů, které testují jejich schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se nečekaným situacím. Mezi osobnostmi se v show představili například návrhářka Liběna Rochová, režisér Jiří Havelka, herec Jiří Mádl, Jiří Lábus, Ondřej Vetchý, novinář Janek Kroupa, cestovatel Ladislav Zibura či herečky Eva Holubová, Iva Janžurová a Ivana Chýlková.

Příjemné prostředí Malostranské besedy, zaručí tu správnou pohodu a atmosféru pro skvělý zážitek na představení 321Jedem!. Užijte si propojení improvizace a talk show pod vedením moderátora Nikoly Orozoviče, jeho kolegů s Just!impro a jedinečného hosta Ivana Hlase.

Přijďte se pobavit na unikátní koncept improvizační talk show! Již v pondělí 12. února v 19:00 v Malostranské besedě.

Účinkují:

  • Host: Ivan Hlas
  • Moderátor: Nikola Orozovič
  • Improvizátoři: Martin Vasquez a Jiří Axman
  • Hudební doprovod: Václav Tobrman

Vstupenky zakoupíte zde

Přejeme vám ten nejlepší zážitek