Vánoční večeře v džungli v The Monkey Bar prague

20. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14263
Konání akce
24. 12. 2023 18:00 - 25. 12. 2023
Místo konání
Opletalova 1402/21, 110 00 Nové Město
Cena vstupenek
3 800 Kč
Dress Code
Není

Shromážděte přátele a rodinu a uspořádejte nezapomenutelnou oslavu Vánoc v městské džungli. Nechte tým odborníků, aby se o vás postaral, a vychutnejte si vzácnou kombinaci chutí na nejunikátnějším místě ve městě, v The Monkey Baru.

Oslavte sváteční čas v The Monkey Bar s mimořádným zážitkem, který kombinuje to nejlepší z atmosféry městské džungle s kulinářskými specialitami a nejnovějšími trendy v mixologii.

Menu pro vánoční večeři pečlivě sestavil náš talentovaný šéfkuchař Nenad Jovanović, který se postaral o to, aby každý pokrm byl kulinářským mistrovským dílem. Od lahodných předkrmů přes požitkářské hlavní chody až po lahodné dezerty - každý talíř vypráví příběh o zručném umění a výjimečných chutích.

Jako doplněk k vynikajícím pokrmům připravil náš zkušený manažer baru Benedikt Houda párování koktejlů a vín, které vás jistě ohromí. Také si můžete dopřát slavnostní signature koktejly, které vám poskytnou další chuťové dobrodružství.

Ke slavnostní atmosféře přispěje i živá hudba, která bude hrát po celý večer a navodí tak atmosféru nezapomenutelné vánoční oslavy. Připojte se k nám v The Monkey Baru a užijte si vánoční večeři, jaká nemá obdoby.

Ponořte se do městské džungle s živou a uvolněnou atmosférou!

Rezervace nezbytná přes hello@monkeybarprague.com

Menu:

  • Burned butter Milano Torino
  • Polévka z pečené máslové dýně s miso a bonito vločkami a Chandon Brut
  • Tortellini z tresky v omáčce ze šampaňského a pečený kadeřávek a WEINGUT PRECHTL - Grüner Veltliner
  • Hovězí Chateaubriand podávaný s bramborovo-zeleninovým vrstveným koláčem a Bearnaise omáčkou s čerstvými lanýži a BODEGAS RODRIGES SANZO – Tempranillo
  • Dort z pepermintu a hořké čokolády a Tonka bean Espresso Martini

Součástí menu je slavnostní chléb s máslem, domácí perníková focaccia a šlehané máslo s vločkami mořské soli.

Přejeme vám ten nejlepší zážitek