Užijte si úžasnou chuť vín z vinařství Arte Vini

Redakce
10. Prosinec 2020
Čtenost článku je: 16243 [?]

Pokud někde uslyšíte slovo víno, určitě se vám ihned vybaví výborný alkoholický nápoj vhodný pro každou příležitost – a když říkám pro každou, opravdu tím myslím všechny možné příležitosti – víno se hodí na velké oslavy, k posezení s přáteli či jen jako prostředek pro zpříjemnění našeho večera. Jestliže byste si chtěli pochutnat na vynikajícím tuzemském víně, které má styl, rozhodně pokračujte v našem dnešním článku, kde se dozvíte více o znojemském vinařství Arte Vini.

Arte Vini bylo založeno v roce 2008 skupinou tří přátel z vinařské branže, kteří si v roce 2009 koupili historický pískovcový sklípek ve vinařské vesničce nedaleko Znojma. Řadu let vyráběli několik produktových linií velmi dobrých vín z typických lokálních odrůd až po nejvyšší řadu nazývanou Reserve. V průběhu let postupně budovali jak svou vlastní distribuční síť do gastronomie, tak obchodní spolupráci s několika specializovanými velkoobchody, které dostupnost vín nesoucích značku Arte Vini dále zvýšily. Zcela jistě někteří z vás již měli možnost vína Arte Vini ochutnat v některých z prestižních tuzemských restaurantů.

V letošním roce se vinařství Arte Vini zúčastnilo různých tuzemských i zahraničních soutěží. Významná ocenění za celou svou kolekci vín získalo na největší světové soutěži vín Austrian Wine Challenge Vienna 2020. Sbírku svých medailí Arte Vini rozšířilo o jednu zlatou medaili, 4 stříbrné a 4 Uznání kvality (Seal of Approval).

Poznejte eleganci a chuť vín Arte Vini i vy! Více podrobností či možnost nákupu na www.artevini.cz, včetně speciální předvánoční nabídky koupě dárkového balení vín s on-line degustací či kolekce 12 Medailistů Arte Vini 2020!

Arte Vini

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti