Vánoční inspirace od Private Concierge

Robbie Williams
08. Prosinec 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14455

Už dost bylo hmotných dárků. Na co se opravdu nezapomíná, jsou zážitky. Private concierge nabízí několik akcí, které jsou selekcí těch nejžádanějších akcí v příštím roce a které by pro Vás mohly být skvělou inspirací pro vánoční dárky. Kromě vyprodaných koncertů v ČR naleznete níže i některé koncerty zahraničních interpretů, kterých se u nás zatím nedočkáme.

Ennio Morricone

Ennio Morricone

Private Concierge nabízí lístky hned na několik koncertů světových hvězd, jež se budou konat v našem hlavním městě. Už 4. února se budete moci unášet na vlnách podmanivé hudby Ennia Morricone, 24. května nás navštíví legendární Depeche Mode.12. června přijede System Of A Down a - fanynky pozor - 19. srpna bude letňanské letiště hostit okouzlujícího Robbieho Williamse.

Roger Federer, Rafael Nadal

Roger Federer, Rafael Nadal

Muže by mohl zaujmout kvalifikační zápas pro mistrovství světa 2018 ČR versus Německo, který se bude hrát 1. září. Ve stejném měsíci se bude v O2 aréně konat Laver Cup. Od 22. září do 24. září budete moci na vlastní oči vidět takové tenisové hvězdy, jakými jsou Murray, Djokovič, Federer, Nadal a další.

Private Concierge nabízí také vstupenky na zajímavé akce v zahraničí. Máte-li rádi tanec a zábavu na té nejvyšší úrovni, zakupte si lístky na Vídeňský ples v Opeře, který se bude konat 23. února 2017. 5. dubna rozezní Amsterdam hlas Stinga, mnichovský Olympijský stadion bude hostit Bruno Marse (14. května) a skupinu Coldplay (6. června).

Hans Zimmer

Hans Zimmer

V tentýž den vystoupí ve vídeňské Stadthalle Hans Zimmer. A pokud jste nemohli na Depeche Mode u nás, můžete na ně zajet ještě do Drážďan, kde vystoupí 7. června. Londýnské Wembley navštíví 29. června famózní zpěvačka Adele.

Adele

Adele

Dostupnost a ceny vstupenek se mohou rychle změnit, neváhejte proto Private Concierge včas kontaktovat pro aktuální nabídku na konkrétní akci. Společnost nabízí také k zakoupení dárkový poukaz, který určitě potěší nejednoho Vašeho blízkého pod stromečkem.

Galerie

Ennio Morricone
Roger Federer, Rafael Nadal
Hans Zimmer
Adele

Mohlo by vás také zajímat