VOALA, PROSTOR K VYJÁDŘENÍ, NEJEN PAPÍR

Redakce
15. Duben 2014
Čtenost článku je: 15601 [?]

Pro všechny milovníky voňavého papíru ryze česká designérská značka VOALA připravila produktové portfolio, které doplnila o neobvyklé balicí papíry s unikátním potiskem. Jde o velmi jednoduchý, leč sofistikovaný moderní design s vtipnými vzory vyvedené převážně v bílo-červené podobě.

VOALA se zaměřuje na poctivou ruční výrobu a spolu s recyklovaným papírem EKO, nabízí k vašemu vyjádření i originální sešity, zápisníky a skicáky s čistým jednoduchým moderním designem. VOALA si hraje, má ráda moment překvapení, kdy z papíru vzniká fyzicky zhmotněný předmět – sešit anebo diář. Jedinečnost společnosti VOALA od jiných designových tvůrců knih, sešitů a diářů spočívá v jejich filozofickém pojetí. Nepracují s kroužkovou vazbou, ani se šicími sponkami (pokud si to nepřeje klient). Obálka je koncipována jednoduchými záměny, kdy se na obálce sešitů objevují 3 barvy a několik grafických prvků, kombinací čehož vzniká řada proměnných originálních kolekcí.  Jde o jednoduché a zároveň vysoce sofistikované produkty, které VOALA vyrábí zákazníkovi přímo na míru. Již od 5 ks je přitom možné, aby si zákazník nechal vyrobit originální produkt, na nějž může použít grafiky i loga zákazníka anebo si vše může nechat navrhnout v grafickém studiu.

VOALA existuje již osmý rok, kdy v grafickém ateliéru na Letné životní partneři Pavel a Blanka Kulišťákovi vytváří zcela jedinečné výrobky z papíru. V roce 2008 byla společnost představena na Designbloku. V roce 2011 byla jejich práce nominována na Czech Grand Design. V současné době má na trhu celkem 17 kolekcí. Jejich výrobky si můžete zakoupit hned na několika místech v České republice, a to jak v kamenných obchodech, tak i v eshopech.

                                                                                                                                                                  www.voala.cz

VOALA

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže