VOŇAVÁ SRDÍČKA JAKO TEN NEJLEPŠÍ DÁREK K SVATÉMU VALENTÝNU

mýdlo cupid love
Redakce LUXUS.cz
09. Únor 2015
Slavíte se svou drahou polovičkou svátek svatého Valentýna? Pokud se jedná o vaši každoroční tradici, možná řešíte, čím letos svou partnerku překvapit. Co darovat, abyste se neopakovali?
lonely heart

lonely heart

Řekněte sami, jaký dárek je tím nejlepším a nejstylovějším dárkem, pokud má být věnovaný z lásky? Rozhodně nic nepředčí dárek ve tvaru srdce. S britskou značkou LUSH nemusíte tápat ani experimentovat, každý rok přichází s novými produkty v červené nebo růžové barvě a tvaru srdce.
heart throb

heart throb

Buďte si jisti, že vás tato srdce nezklamou. Mají božskou vůni a užijete si s nimi krásné romantické chvíle ve dvou ve vaně, sprše anebo při masáži.

Koupit si je můžete v eshopu www.lush.cz nebo v kamenné prodejně v Praze v OC Palladium.

Tipy pro letošního Valentýna Mýdlo Cupid’s Love (185 Kč/100g) Amorův šíp vás zasáhne závanem svěžího ovoce, čerstvých fíků a maracuje. Mýdlo má tvar srdce a jedinečnou vůni plnu ovoce ozvláštňuje bergamot a řůžovým dřevem. Společně s ovocem tvoří bohatou vůni, zatímco čerstvé fíky, čerstvá šťáva z maracuji a sojové jogurt vyživují a zvláčňují pokožku. Pěna Heart Throb (149 Kč) Jde o úžasný voňavý zákusek, který vás přenese do francouzské cukrárny. Vaše pokožka se díky této pěně bude cítit jako v ráji. Produkt obsahuje bio bambucké máslo, které při koupeli ovine vaše tělo hebkostí, po rozpuštění pěny se voda zbarví do krásné rudé vonící jako tělový kondicionér African Paradise. Romantičtější koupel snad už ani být nemůže. Pěna Lonely Heart (149 Kč) Vaše srdce bude tlouct trošku rychleji, když si napustíte vanu s těmihle sexy citrusovými bublinkami v koketním odstínu červené. Červená je barva vášně a prý se díky ní zrychlí tep. Pěna Lonely Heart změní vaší vanu v lákavý bazének se zlatými třpytkami, jelikož obsahuje zlatý lesk. Vonět budete po koupeli kombinací citronové trávy, bergamotu, jasmínu a ylang ylang… ideální kombinace pro romantický večer ve dvou.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor