Vydejte se zrelaxovat do luxusního hotelu Imperial

07. Září 2020

Už jste unaveni ze všeho stresu, který musíte prožívat kvůli momentální situaci, zaměstnání, či si už prostě jen potřebujete odpočinout? Hledáte vhodný hotel, kde si můžete užít relaxace a odpočinku, anebo se vydat na výlety za poznáním krásného okolí? A co krásný a elegantní hotel Imperial, který se rozprostírá na vrcholku kopců v českém lázeňském městě Karlovy Vary.

Hotel Imperial je dnes znám jako velmi významná památka Karlových Varů. Do hotelu se ve svých dobách sjížděli opravdu známé a slavné osobnosti jako car Ferdinand I., Alexandr II., český prezident Miloš Zeman a spousta dalších. A právě teď můžete do tohoto impozantního hotelu s úžasnou architekturou zavítat i Vy – a to třeba i lanovkou.

Možná se divíte, jak je myšleno, že se dáVdo hotelu dostat lanovkou, ale tomu přispívá již právě poloha hotelu. Hotel byl postaven s vysokými požadavky na architekturu a všestranný komfort a dopravit se do něj můžeme klasicky autem, které nám bude zaparkováno na hlídaném parkovišti. Z centra města se můžete do hotelu dostat krátkou procházkou nebo netradičně lanovkou, která je dlouhá 127 metrů. Při pobytu Vás budou obklopovat krásné karlovarské lesy s úžasným výhledem na město.

Hned, co přijedete do hotelu Imperial, můžete si začít užívat své vysněné dovolené. Na recepci zařídíte vše potřebné a se zavazadly Vám pomůže hotelový portýr. Pokud Vám v průběhu dne vyhládne, není samozřejmě problém objednat si na pokoj výtečné jídlo. Když budete chtít v průběhu Vašeho pobytu zkrášlit svůj zevnějšek, navštivte místní hotelové kadeřnictví nebo kosmetický salon Carl´s. A jestliže jste milovníci sportu, proč Vám nenabídnout návštěvu sportcentra, kde si můžete zacvičit, zahrát tenis či zatančit zumbu.

TIP

V období od 1. 8. do 31. 12. 2020 přispívá stát hostům peněžní podporou 4000 Kč k využití lázeňských pobytů například i v hotelu Imperial.

Při provedení rezervace na webových stránkách hotelu získáte tu nejlepší cenu.

HOTEL IMPERIAL KARLOVY VARY

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže