Vysoce relaxační hudební lázeň v hotelu Mandarin Oriental Prague

15. Listopad 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17404

Spa hotel Mandarin Oriental Prague připravil ve spolupráci s uznávanou expertkou Martinou Jeličič, která se dlouhodobě věnuje studiu léčebného efektu hudebních frekvencí pod vedením expertů z Velké Británie paní Elaine Thompson a pana Otty Haddad, energetickou koupel ve zvucích hudebních nástrojů z celého světa.

Zvukoterapie je vysoce efektivní, hluboce relaxační a zklidňující. Doporučujeme ji z toho důvodu, jelikož bez ohledu na to, co děláte, existuje poměrně vysoká pravděpodobnost, že se cítíte vyčerpaní a stresovaní.

Hudební lázeň, jenž bude probíhat v příjemném a uklidňujícím prostředí historického Dominicus Hall, je koupelí ve zvucích léčivých hudebních nástrojů, které pocházejí z celého světa. V omezené kapacitě zhruba 8 až 10 osob, které leží v polokruhu na měkkých podložkách a které se za pomoci teplé deky nechají unášet vedenou meditací a vnímají rozličné zvuky okolo sebe.

Hudební lázeň se bude v prostorách Dominicus Hall hotelu Mandarin Oriental Prague konat každou druhou středu, tedy 27. listopadu a 11. prosince, vždy od 18.30 do 20.00. Cena za hudební lázeň je 1200 Kč a koná se při minimálním počtu 4 osob. Žádné vybavení - kromě pohodlného oblečení na cvičení - s sebou není potřeba. Hotel Vám poskytne jógamatky, deky a vodu.

Rezervace je nutná, prosím kontaktujte jejich Spa Concierge na telefonním čísle 233 088 655.

Galerie