YES VISAGE: DÁRKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI, KTERÉ POTĚŠÍ I TY NEJNÁROČNĚJŠÍ

15. Prosinec 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 22913

Konec roku bývá v práci často hektický. Zakázky či projekty, které je třeba dotáhnout do zdárného konce. Kde vzít tedy čas na nákup vánočních dárků? Nebojte, zvládnete to z pohodlí své kanceláře několika kliky na www.sayyes.cz!

Není pravdou, že dárky na poslední chvíli nepotěší tak, jako ty dlouhou dobu pečlivě vybírané! Stačí jen správně zvolit. Věnujte svým blízkým takové dárky, které jim pomohou splnit jejich tajná přání o krásnějším a mladistvějším JÁ. S dárky z Kliniky YES VISAGE chybu rozhodně neuděláte!

KRÁSNĚJŠÍ A SEBEVĚDOMĚJŠÍ

Hvězdnou péči na největší mezinárodní klinice estetické medicíny a plastické chirurgie, kterou si užívají Lucie Bílá, Simona Krainová, Iva Kubelková, Alice Bendová či Tereza Kerndlová si můžete užít i vy, nebo vámi obdarování. Klinice věří víc než 40 000 klientů ročně a kvalitu potvrzují nejen pětihvězdičková hodnocení, ale také prestižní mezinárodní ocenění Superbrands v Česku a na Slovensku a Nejdůvěryhodnější značka estetické kliniky v Česku. A co si ženy nejčastěji přejí? Nejmodernější liposukce, nový nos, vysněná prsa, oční víčka, omlazení obličeje, ladné nohy bez celulitidy nebo křečových žil či jen drobnější kosmetickou péči a rozmazlování pro celé tělo. Dárkové poukazy lze využít na více jak 300 služeb, a navíc s vánočními bonusy až za 15 000 Kč.

Lze je zakoupit na pobočkách Kliniky YES VISAGE i online na www.yesvisage.cz

TO NEJLEPŠÍ Z KRÉMŮ V JEDNOM COOL BALENÍ!

Co kdyby vaše sérum nebo krém neobsahoval jen jednu či dvě účinné složky, ale skutečně všechny, které si vaše pleť žádá? Představte si koupit ten nejlepší krém s kyselinou hyaluronovou, ten nejlepší s peptidy, ten nejlepší s Aloe Vera, ten nejlepší s Koenzymem Q10. A nyní si představte koupit krém složený z 12 těch nejlepších krémů. Zapomeňte na běžné krémy z drogerie a nechte si poradit od odborníků. Active—12 All-in-One SuperCare je estetickými dermatology vyvinutá superpéče v podobě krému a séra obsahující skutečně 12 nejdůležitějších složek pro ochranu, regeneraci, výrazné omlazení a zdraví pleti bez rozdílu jejího typu. Taková superpotravina pro pleť, a to nejen složením, ale především i silnou a účinnou koncentrací, což byste jen těžko na trhu komerční kosmetiky našli. Jednoduchá, efektivní a maximálně přírodní All-in-One superpéče o pleť, kterou zvládne každý.

Lze ji zakoupit na pobočkách Kliniky YES VISAGE a v e-shopu kliniky: www.sayyes.cz.

SUPERELIXÍR MLÁDÍ

Nevěříte? Existuje! Prémiový bioaktivní HyaluronCollagen+ SUPERELIXIR jako nápoj v prášku obsahuje na sebe sofistikovaně navazující patentované ingredience kyseliny hyaluronové, kolagenu, minerálů a vitamínů ve vysokých účinných koncentracích a v té nejvyšší kvalitě a čistotě. Stane se neprůstřelným štítem vaší pokožky, nehtů, vlasů, ale i kloubů v boji proti stárnutí, opotřebení a vnějšímu stresu. Nízkokalorický, bez geneticky a uměle modifikovaných surovin, bez umělých barviv a konzervantů, bez cukru a umělých sladidel, bez nepříjemné chuti a zápachu, to je u prémiového superelixíru samozřejmostí

S kódem SUPERELIXIR sleva 250 Kč.

Lze ho zakoupit na pobočkách Kliniky YES VISAGE a v e-shopu kliniky: www.sayyes.cz.

ELIXÍR PRO BOHATÉ A HUSTÉ VLASY

Vlasový Re-Hair+ ELIXIR je komplex klíčových prvků pro hustší, pevnější a oživené vlasy ve formě tobolek. Bez zbytečných slov a přísad obsahuje to nejdůležitější, co vlasy a i nehty potřebují. Maximální a účinné množství aktivních látek podporuje růst stávajících i nových vlasů, jejich zahuštění, posílení a výživu až k folikulům. Tím minimalizuje vypadávání vlasů a eliminuje jejich lámavost. A co je hlavní a proč je oblíbený? Opravdu při pravidelném používání funguje!

Lze ho zakoupit na pobočkách Kliniky YES VISAGE a v e-shopu kliniky: www.sayyes.cz.

Galerie

Rozhovory

Klinika YES VISAGE