ZNAČKA BVLGARI POŘÁDÁ GALAVEČER U PŘÍLEŽITOSTI ODHALENÍ NOVÉHO BUTIKU V PRESTIŽNÍ PAŘÍŽSKÉ ULICI

Redakce
05. Květen 2017
Čtenost článku je: 16451 [?]

Večer 27. dubna 2017 došlo za účasti celebrit a významných hostů k odhalení nového butiku Bulgari v konceptu Petera Marina. Event začal pro uzavřenou skupinu hostů už před butikem, jehož vchod zdobila instalace hadí hlavy kopírující náhrdelník z nové kolekce Eyes on Me v nadživotní velikosti.

Po slavnostním přestřižení pásky byla hostům nabídnuta sklenička šampaňského a všichni měli možnost prohlédnout si nový interiér. Vážené hosty vítala Lucia Silvestri (kreativní ředitelka šperků Bulgari), Fabrizio Buonamassa (kreativní ředitel hodinek Bulgari), Lelio Gavazza (Managing Director Evropa/Střední východ/Afrika), Sandra Mohsni (Managing Director severní Evropa) a Silvia Patrová (Store Manager pražského butiku).

Po oficiálním zahájení vystoupila známá sopranistka Eleonora Cilli. Během večera měli hosté možnost ochutnat catering inspirovaný italskou kuchyní od Stones a drinky v neobvyklé molekulární podobě připravené speciálně pro tento večer, příjemně plynoucí za doprovodu hudby DJ Briana.

Butik je zdoben mramorem a propojuje antickou tradici se současným designem. Koncept Petera Marina zdůrazňuje italský klasicismus a plně respektuje rysy lokální české architektury.

Značka Bulgari, známá jako mistr práce s barevnými kameny, nachází inspiraci v bohaté historii své země a kreativně vyjadřuje její nezaměnitelnou italskou duši a reinterpretuje majestátné symboly věčného města Řím v ohromujících špercích, hodinkách, doplňcích a parfémech.

Galerie