10. Profinetworking podnikatelského klubu Empiria – zámek Štiřín

Štiřín
Začátek akce
16. 05. 2019 18:00
Konec akce
16. 05. 2019 23:00
Místo konání
Zámek Štiřín, Ringhofferova 711, Štiřín
Přejít na Web & registrovat
Cena vstupenek
Dress Code

Zveme vás na desáté večerní networkingové setkání Podnikatelského klubu Empiria 21 určené všem podnikavým ženám i mužům!

10. Profinetworking se uskuteční ve čtvrtek 16. května 2019 od 18 hodin v nádherném prostředí zámku Štiřín

Čeká vás jako obvykle večer plný zábavy, zajímavých informací, nových kontaktů pro vaše podnikání, dárků a výborného jídla ve společnosti sympatických a pozitivně naladěných lidí.

Jaký program je pro vás připraven?

- 15– 17 hodin prohlídka štiřínského zámku a parku plného rozkvetlých rododendronů s výkladem známého botanika doktora Václava Větvičky

- 18 – 23 hodin networkingový večer

- welcome drink a večeře formou bohatého rautu, který zajišťuje firma Golem

- poznávání se s novými a sympatickými aktivními účastníky

- ve 22 hodin na vás čeká všemi oblíbená tombola

Pro ty, kteří ještě na žádném setkání osobně nebyli, připojujeme i pár důvodů, proč se scházíme:

- Rádi spojujeme podnikání a zábavu dohromady! Jsme aktivní, času není nazbyt, proč si tedy neužít pohodový večer, který může navíc přinést spoustu užitečných kontaktů a informací.

- Lidé si mají navzájem pomáhat! Život před každého z nás staví řadu překážek, o to víc, pokud chceme uspět ve světě plném soutěžení, porovnávání a výkonů. Kdo jiný by nám na této cestě měl pomoci, než ti, kteří jsou s námi na stejné lodi.

- Všichni chceme být spokojení, veselí… no prostě okouzlující! A jak sami uznáte, dobré jídlo a pití k tomu také přispívá ;) Profinetworkingy jsou koncipovány jako gastronomická tour po místech, kde se si to vážně užijeme.

Občerstvení na 10. Profinetworkingu bude servírováno formou rautu.

Kapacita 10. Profinetworkingu je omezena na 120 účastníků. Prosíme, neváhejte s vaší přihláškou – naše setkání bývají pravidelně vyprodána několik týdnů předem!

Fotogalerie