12 let Misha/hair studio – narozeniny

Redakce
28. Srpen 2019

V rámci oslav našich narozenin pro Vás máme spousty drobných dárečků. A to není vše! Kromě toho Vám budeme moci nabídnout i vouchery se slevou a další výhody pro naše stálé a věrné zákazníky!


Slavte a užívejte celý srpen s námi!!!
Fusio a naše narozeniny

V rámci, pro nás ještě stále trvajících oslav narozenin Misha/hair studia, jsme pro Vás a Vaše blízké připravili možnost darovat voucher na FUSIO, tedy skvělou výživu pro Vaše vlasy, která se hodí úplně každému, pokud chce mít své vlasy dokonalé a krásné, aby se za Vámi všichni otáčeli a byli jste díky nim středem pozornosti.


Neváhejte a udělejte radost sobě nebo někomu jinému, koho máte rádi. Zapojte se do soutěže o náš voucher na FUSIO. Soutěž bude probíhat na našem Instagramu a Facebooku
Mishahairstudio.

Nebojte se u nás kdykoliv zastavit, působíme v oboru již od roku 2007 a ke každému přistupujeme individuálně dle jeho představ. Otevřeme Vám bránu do světa nových možností s Vašimi vlasy, jelikož Vám vytvoříme přesně takový střih a využijeme takové prostředky, jaké si budete představovat. Přidáme Vašim vlasům život, ten pravý nádech a smysl.

Snažíme se propojovat trendy z celého světa, abychom byli vždy v obraze a mohli Vám dát ty nejlepší rady, jak zacházet s Vašimi vlasy. 

Všechen čas, který u nás strávíte, pro Vás bude velmi pohodový a příjemný, jelikož si myslíme, že bychom si své zákazníky měli hýčkat. Můžeme Vám nabídnout snídaně, Cider
pro večerní zákazníky a různé další nápoje. Nemusíte se ani bát toho, že nebudete mít kde zaparkovat či kde odložit své děti. Jsme schopni zajistit parkování a hlídání Vašich ratolestí, abyste si to u nás mohli v klidu a pohodově užít bez jakýchkoliv starostí.

Více informací o službách a cenách si můžete najít na našich webových stránkách:

MISHA HAIR STUDIO