5. česká konference o stresu a vyhoření

Vyhoření
Začátek akce
08. 06. 2019 09:15
Konec akce
08. 06. 2019 17:00
Místo konání
Hotel Olšanka, Táboritská 23/1000, Praha
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

5. Česká konference o stresu a vyhoření navazuje na řadu předchozích konferencí, které se problematikou stresu a vyhoření zabývaly. Věnuje se aktuálnímu tématu o tom, jak stres a vyhoření ovlivňují životní styl a naopak, jak vhodným životním stylem jim můžeme předcházet.

Stres, únava a vyhoření. Často je pociťujeme úplně všichni a často i podstatným způsobem ovlivňují naše životy. Ale jen málo z nás s nimi dovede opravdu účinně něco dělat. Často jsme tak doslova němými svědky toho, jak stres začíná rozežírat náš život. Stres, únava a vyhoření vede k problematickému životnímu stylu – špatně jíme, málo spíme a hýbeme se. To nás paradoxně uvádí to ještě problematičtějších stavů a my se dostáváme do slova a do písmene do bludného kruhu. Stres a vyhoření nás tak může dostat z úspěšných částí našeho života doslova na dno.

Konference je určena jak pro profesionály, kteří pracují s lidmi, tak všechny, kteří se danou problematiku zajímají.

Konferenci pořádá Institut psychologie s.r.o. ve spolupráci s Psychiatrickou klinikou 1. LF UK a VFN v Praze, Českou lékařskou komorou, katedrou psychologie PedF UK a katedrou psychologie FF UK.

Fotogalerie