AetherEsthetic and Beauty Institute Prague – veškeré služby i estetické lékařské disciplíny pod jednou střechou

lounge
Hana Benešová
09. Leden 2019

V nově postavené budově DRN na Národní třídě v Praze byl slavnostně otevřen jedinečný AetherEsthetic and Beauty Institute Prague. Estetický institut s velkým přesahem do medicíny osloví milovníky krásy, zdravého životního stylu, nejnovějších kosmetických procedur a zároveň náročné zákazníky, kteří chtějí šetřit čas a vyřešit veškeré své potřeby na jednom místě.

Aksana Lukanava a MUDr. Jana Hercogová

Aksana Lukanava a MUDr. Jana Hercogová

Institut vsadil na strategii poskytování kompletního portfolia služeb. Pod jednou střechou mohou zákazníci (klienti)institutu využít:

  • Služeb estetické a laserové medicíny, dermatologie, estetické dermatologie, kosmetiky a péče o pleť i celé tělo, gynekologie, flebologie, trichologie,
  • lázeňské, wellness a kosmetické služby,
  • poradenství lékařů v oboru fyzioterapie a výživy,
  • wellness programy pro turisty,
  • služby beauty segmentu –vlasových stylistů, manikúru,pedikúru a další.

Alfou a omegou institutu je symbióza krásy a zdraví. Aether Institute využívá nejmodernějších přístrojů značky Lumenis, která je světovým lídrem v oblasti estetické medicíny. Lázeňské a wellness zařízení jsou z dílny předního německého výrobce Ghanieri Spa & Wellness. Kosmetika a péče o pleť pracují s těmi nejlepšími kosmetickými přístroji jako jsou Hydrafacial™ a GeneO +, za pomoci kosmetických značek jako Valmont, Forlle'd, Thalion, Teoxane, Dibi Milano, CHI, ShuUemura, Oribe a dalších.

Roman Šebrle a majitelé Aether Institute Radko Souček a Aksana Lukanava

Roman Šebrle a majitelé Aether Institute Radko Souček a Aksana Lukanava

Vedoucím členem lékařského týmu a odborným garantem projektu je prof. MUDr. Jana Hercogová, CSc., MHA, která pomáhá svým pacientům najít zdravé sebevědomí a dobrý pocit z vlastního těla. Jak sama říká: „Aby mohla být pleť krásná, musí být zdravá. A aby byla zdravá pleť krásná, je třeba o ni pečovat“. MUDr.Hercogová je přední českou kapacitou v oblasti dermatovenerologie.

Členy lékařského týmu institutu jsou vedle profesorky Hercogové dále MUDr. Tatsiana Samarukava, mezinárodní konzultant a kouč, lékařka estetické medicíny a kosmetologie,MUDr. Elizabeth Adenubiová, odbornice v oblasti dermatovenerologie a doc. MUDr. František Novák, PhD., uznávaný odborník oboru vnitřních nemocí se specializací na klinickou výživu a intenzivní metabolickou péči.

 

masážní stůl Libra table

masážní stůl Libra table

Slavnostní otevření AetherEsthetic and Beauty Institute Prague proběhlo 30. listopadu. Akce se zúčastnili pozvaní hosté z řad lékařské i společenské obce. Večerem provázel známý a šarmantní televizní moderátor Roman Šebrle.

 

AetherEsthetic and Beauty Institute Prague spouští denní provoz v lednu.

hosté openingu

hosté openingu