Akce od hotelu Hoffmeister, které Vás udrží v té pravé předvánoční náladě

Ondřej Petera
05. Listopad 2019

Jako již tradičně si pro nás připravil luxusní hotel Hoffmeister několik akcí, na které se můžeme těšit v průběhu listopadu a prosince. Hotel přivítá všechny příznivce klidu a chutného vína. Můžete se těšit na degustace, vánoční menu a živou hudbu.

Předvánoční gourmet degustace francouzských a italských vín se čtyřchodovou večeří
(27. listopad 2019, 18:30)

Jako jedinou listopadovou akci si zde představíme gourmet, který se bude držet předvánoční tematiky. Dne 27. listopadu se budeme moci zúčastnit lahodné degustace výběru italských a francouzských vín ve spolupráci se společností LaCaoba a vynikajícím partnerem panem Alešem Svobodou.

Nebude chybět ani gurmánské degustační menu od šéfkuchaře hotelu Hoffmeister Jiřího Svobody, jímž se dokážete naladit do té pravé předvánoční nálady.
Vlastní hotelová farmička Vám nabídne k ochutnání výborné šneky, které si můžete vychutnat po Burgundsku nebo s lanýžovou pěnou. Nezapomínejme ani na šťavnaté jeruzalémské artyčoky a i nějakou tu pěknou zvěřinu, která Vás jistě v podzimních, studených dnech potěší.

Adventní brunch
(15. prosinec od 11:30 do 15:00)

Navštivte jedinečný adventní brunch, při němž budete moci ochutnat nejen báječné vánoční šneky ve stylu třicátých let, ale i výtečný svařák, který Vám hotel nabídne při příchodu.

Kromě již výše zmiňovaných pokrmů se můžete těšit na staročeskou kulajdu, domácí bramborový salát, smaženého kapra či zvěřinový gulášek s karlovarským knedlíkem. Nebudou chybět ani tradiční staročeské sladkosti jako šišky s mákem nebo švestkové knedlíčky s tvarohem a šlehačkou.

Po celou dobu, co si budete pochutnávat na tradičních pokrmech, Vám atmosféru zpříjemní harmonikář Jiří Blábolil, který bude naživo hrát to, co se hrálo na Malé Straně za dob první republiky.
Navíc, kdo přijde v tradičním dobovém kostýmu nebo s nějakým dobovým doplňkem, bude se moci zapojit do soutěže o luxusní dárek od hotelu Hoffmeister. K tomu všichni hosté obdrží od šéfkuchaře Hoffmeister restaurant malou vánoční pozornost.

Cena celé akce je 690 Kč bez nápojů a 990Kč s nápoji, mezi nimiž nalezneme vybraná vína, nealkoholická pití, domácí limonády pro děti či nápoje, které Vás zahřejí v chladných zimních měsících.

Hotel se bude těšit na Vaši návštěvu. Více informací naleznete na jejich stránkách.
Svůj tematický večer můžete rezervovat na sales@hoffmeister.cz.

 

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor