Alza spouští prodej solárních elektráren pro domácnosti

Redakce Luxus.cz
14. Květen 2019

Alza, největší český online prodejce, podporuje trvale udržitelný rozvoj a u příležitosti světového Dne země spustil v e-shopu prodej solárních elektráren na klíč. Tato společensky odpovědná firma vytrvale hledá způsoby, jak podpořit udržitelný rozvoj. Do budoucna chce klást ještě vyšší důraz na ekologii, elektromobilitu, využívání recyklovatelných materiálů a podporu energetické soběstačnosti. Pilotní projekt zaměřený na fotovoltaiku spouští pod hlavičkou Alza Power a s nabídkou 6 balíčků od dvou různých partnerů, kterými jsou Insight Energy s.r.o. a Lomina AG.

„Oblast ekologické výroby elektřiny navazuje na stále rostoucí popularitu tzv. chytrých domácností. Pro každou velikost domu (malé, střední a velké) nabízíme dva balíčky. Ty lze upravit na míru každého zákazníka, případně i rozšířit o tepelné čerpadlo. Většina z nich zahrnuje i baterii pro ukládání přebytečné energie. Cena solární elektrárny na klíč se pohybují v rozmezí 69 990 až 249 999 Kč při započtení dotace ze strany státu,“ upřesnil obchodní ředitel Alza.cz Petr Bena. „Na projektu solárních elektráren si zároveň vyzkoušíme nový obchodní model, kdy nerealizujeme dodávky sami, ale ve spolupráci s prověřenými externími partnery.“

Alza sestavila tyto balíčky s již zmíněnými společnostmi – Insight Energy a Lomina AG, které budou všechny poptávky řešit komplexním dodáním na klíč. Dle vybraného řešení zajistí daný partner audit, konzultace, povolení, instalaci, revizi i státní dotaci z programu Nová zelená úsporám. Oproti nákupu napřímo navíc zákazník přes Alzu ušetří. Alza.cz garantuje nejmodernější technologické řešení, nekompromisní kvalitu, příznivou cenu a proces pořízení fotovoltaické elektrárny navíc zákazníkům maximálně usnadní. Doba od zaplacení zálohy po finální instalaci potrvá odhadem 5–8 týdnů.

Solární elektrárna je vhodná pro všechny, kdo chtějí dosáhnout částečné soběstačnosti, přispět k čistotě ovzduší a využívat čistý zdroj energie. V domácnostech je ideální v kombinaci s ohřevem vody, klimatizací, tepelným čerpadlem, bazénem nebo může sloužit jako podpora objektu v období jara a podzimu. Návratnost investice do solárního zdroje energie se odvíjí od výkonu elektrárny, spotřeby a ceny elektřiny, obecně se však pohybuje mezi 6 až 20 lety.

 

Insight Energy

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže