Andělská cukrárna – Klidné a inspirativní místo

03. Červenec 2020

Kdo by si nechtěl zpestřit den výbornými a s láskou pečenými dorty? Kdo by si nechtěl dojít na chutný zákusek či si zpříjemnit ranní vstávání vaječnými snídaněmi nebo palačinkami všeho druhu. Celou výtečnou snídani poté můžete zapít lahodnou kávou Lavazza či čerstvou domácí limonádou pro „nekafaře“. Právě to vše nalezneme v luxusní Andělské cukrárně.

Navštivte elegantní Andělskou cukrárnu v samém srdci pražského Anděla, která je již na trhu od roku 2018, a pochutnejte si na výborných snídaních, které jsou připravovány s láskou k pečení a vaření. K snídani si vždy můžete vybrat mezi sladkou, či slanou verzí. Ať jste milovníky čehokoliv slaného, palačinky se sušenými rajčaty, výtečná andělská omeleta nebo vejce Benedikt s lososem Vás zaručeně dostanou. Jestliže dáváte přednost sladkým pokrmům, neopomeňte na palačinky s vanilkovým krémem nebo s čokoládou a ovocem, či si pochutnejte na žádaném větrníku. Nejen to si totiž můžete dát v Andělské cukrárně.

Pro mlsné jazýčky připravila cukrárna i poctivou domácí zmrzlinu, po které se budou olizovat nejen děti, ale i Vy společně s nimi. Skvělým umocněním atmosféry je i klavír, na který si budete moci zahrát i Vy sami, což bude rozhodně nezapomenutelný zážitek jak pro Vás, tak i pro další návštěvníky.

Pokud plánujete uspořádat oslavu, svatbu či jakoukoliv jinou akci, Andělská cukrárna Vám je plně k dispozici se svým úžasným cateringem, kdy není problém Vám upéct dorty přesně podle Vašich představ a přání. Je určitě důležité podotknout, že každý zákusek je připravován podle tradičních receptů jako od babičky.

Cukrárna neustále rozšiřuje svou, již teď velkou nabídku, kterou doplňuje o řady novinek. Nově je pro Vás také k dispozici i rozvoz až k Vám domů.

Nyní je také možné ochutnat výborné zákusky Andělské cukrárny i v Radiocafé Vinohradská 12.

Andělská cukrárna

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže