Atlantic Palace, elegantní boutique hotel v srdci Karlových Varů

Redakce Luxus.cz
06. Červen 2019

Pod vznešeným názvem Atlantic Palace se skrývá elegantní boutique hotel v našem nejkrásnějším lázeňském městě – Karlových Varech. Budova tohoto hotelu je historicky chráněná. Má skvělé umístění – nachází se totiž v samém srdci Karlových Varů, jen pár metrů od Vřídelní kolonády.

Výhled, který se vám při pohledu z okna naskytne, je jednoduše dech beroucí. A protože hotel nemá zadní trakt, není pokoj, ze kterého by tak ohromující nebyl. Motto hotelu je „Blíž, než si myslíte“: Neodkazuje pouze k jeho skvělému umístění, ale také k přístupu hotelového personálu, který udělá vše pro to, abyste se zde cítili jako doma.

V hotelu Atlantic Palace se budete cítit jako doma i díky jeho vybavení. Pokoje jsou zařízeny světlým a velmi elegantním nábytkem, který ladí s čalouněním, pracovním stolem, telefonem, minibarem a Wi-Fi připojením zdarma. Samozřejmostí je trezor či LCD televizor se satelitními kanály. Pro dokonalou očistu těla je tu prostorná koupelna vybavená kvalitními kosmetickými produkty, pro váš komfort jsou vám k dispozici pantofle a hotelové župany.

 

Kromě pokojů se můžete ubytovat také v luxusních apartmánech, které se skládají z obývacího pokoje, ložnice, koupelny, WC, předsíně a balkonu. Kromě výše zmíněného je v něm také klimatizace a set na přípravu kávy a čaje. 

 

Hotel Atlantic Palace je proslulý svými službami na vysoké úrovni, mezi něž patří třeba balení kufrů nebo zajištění transferu. Místem pro pravé gurmány je hotelová restaurace, kde nabízí á la carte nejen pro hotelové hosty. Před procházkou na kolonádu si v recepci můžete zapůjčit lázeňský pohárek a po náročném dni stráveném v krásném historickém centru Karlových Varů jistě oceníte hotelové wellness s množstvím lázeňských procedur, v němž si odpočine nejen vaše tělo, ale i vaše mysl.