Bakeshop – bistro, kde si pochutnáte na ručně vyrobených produktech

12. Říjen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16105

Hledáte místo, kde byste mohli v klidu posedět a po celý den si vychutnat výborné ručně vyráběné produkty, jako je čerstvé pečivo, dortíky a spoustu dalšího z domácí kuchyně? A co navštívit jedno ze dvou bister Bakeshop, kde pro Vás po celý den připravují ty nejlepší pochutiny, které ještě můžete doplnit lahodnou a čerstvou kávou?

Bakeshop je kavárna a bistro, které nalezneme buď u Staroměstského náměstí, nebo na Kampě. Dorazit si sem můžete posedět s přáteli, rodinou či i s obchodními partnery. Rozhodně zde uctíte doslova každého. Kdo by si taky nechtěl pochutnat na čerstvých výrobcích, které si zakládají na kvalitě a rozhodně se nejedná o žádné polotovary?

V Bakeshopu u Staroměstského náměstí Vás rádi uvítají po celý den – ať už jdete na snídani, lehký oběd či večeři, vždy pro Vás bude připraveno něco výborného. Neustále pro Vás kavárna a bistro Bakeshop připravuje čerstvé pokrmy od polévek, omelet, sendvičů až po výtečné dortíky. Nezapomeňme na fakt, že v Bakeshopu pro Vás také neustále pečou croissanty, nadýchané muffiny, křupavé cookies a spoustu dalšího. Na své si přijdou i milovníci lahodné kávy či osvěžujících šťáv. V létě navíc můžete využít i krásné posezení na letní venkovní zahrádce ve francouzském stylu.

Naopak sesterská prodejna na Kampě velmi sleduje poslední trendy a přichází opět s čerstvě pečeným zbožím a zdravými sandwichy, které jsou doplněny výbornými smoothies a kávou. Spousta lidí si sem dochází pro jídlo, které si následně berou s sebou a prochází se po krásném Karlově mostě.

Pokud jste zvyklí vychutnávat si na snídaních či jakémkoliv jiném jídle v pohodlí Vašeho domova, není problém, aby Vám Bakeshop přivezl něco k snědku až k Vašim dveřím – využít můžete rozvozu po celé Praze.

Dorazte do Bakeshopu a pochutnejte si na jídle jako od babičky i Vy sami!

Galerie