Bang & Olufsen: Nová kolekce Ferrari

20. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 20. 12. 2023

Dánská značka Bang & Olufsen, která je známá svou vynikající kvalitou zvuku a designu, se spojila s italskou značkou Ferrari, která je symbolem rychlosti, výkonu a luxusu. Společně představují novou sérii společných audio produktů, které jsou inspirovány společnou vášní pro dokonalost, sílu a preciznost.

Kolekce zahrnuje čtyři produkty Bang & Olufsen, které dostaly nový vzhled a barvu podle Ferrari. Jedná se o domácí reproduktor Beosound 2, sluchátka Beoplay H95, bezdrátová sluchátka Beoplay EX a přenosný reproduktor Beosound Explore. Všechny produkty jsou vyrobeny z hliníku a mají odvážnou červenou barvu, která je typická pro Ferrari.

Spolupráce mezi oběma značkami začala konverzací mezi designéry Bang & Olufsen a týmem Ferrari v Maranellu. Oba týmy sdílely své nápady a obdivovaly si vzájemně své historie a odkazy zakladatelů Enza Ferrariho, Petera Banga a Svenda Olufsena. Ti byli vizionáři, kteří překonali status quo ve svých oborech.

Výběr barvy byl klíčovým prvkem designového procesu. Značka Bang & Olufsen experimentovala s různými odstíny červené, než se rozhodla pro moderní a zralou červenou s hlubokými třešňovými podtóny. Tato barva je aplikována na hliník pomocí dvojité anodizace a dokonale spojuje obě značky v jedinečném a odvážném vyjádření.

Produkty kolekce jsou nejen krásné na pohled, ale také nabízejí skvělý zvukový zážitek. Reproduktor Beosound 2 má 360° zvuk a podporuje hlasové ovládání. Sluchátka Beoplay H95 mají aktivní potlačení hluku a vysokou výdrž baterie. Sluchátka Beoplay EX jsou odolná proti potu a vodě a mají ergonomický tvar. Reproduktor Beosound Explore je lehký, robustní a má dlouhou životnost baterie.

Galerie