BEAUTY TRENDY 2021 PŘEDSTAVUJE FOREO

Redakce
01. Únor 2021
Čtenost článku je: 17587 [?]

Každý obdivovatel krásy a nejrůznějších vychytávek na přelomu roku očekává, co za novinky následující měsíce přinesou. A rok 2020, který jsme z valné většiny strávili doma mimo centrum dění, připravil tomu letošnímu skvělou půdu. Jaké trendy budou hýbat rokem 2021?

Trendy, zejména v kosmetickém průmyslu, můžeme rozlišit do dvou rovin. Na jedné straně jde o zcela nové produkty a technologie, které reflektují aktuální situaci a zákazníkům ulehčují život, na té druhé se pak na výsluní dostávají styly, na něž se už téměř zapomnělo a které právě teď chytily druhý dech. S přesvědčením, že „vyhrává ten, kdo je o krok napřed“ dokázala beauty-tech značka FOREO už před lety predikovat vývoj současných trendů, které uspíšila pandemie a zahrnula je do několika svých inteligentních zařízení. Jaké to jsou?

Technologické vychytávky pro domácí použítí

Stejně jako spousta dalších věcí byla letos i péče o naši krásu vnímáná trochu jinak. V počátcích pandemie se z našich domovů stalo místo nejen pro rodinu, ale také kancelář a kosmetický salon. Naučili jsme se ostříhat si ofinu, upravit nehty i vytvarovat obočí. „Spotřebitelé si ověřili, že spoustu kosmetických procedur zvládnou i sami ze svých domovů a jsou tak připraveni investovat do produktů péčujících o pleť, high-tech vychytávek a zařízení, které jim pomohou dosáhnout lepších výsledků. Ke slovu se dostanou zejména ty, které umožní pečujícím produktům lépe proniknout do pokožky nebo pleť perfektně vyčistí“ svěřila se pro americký Forbes uznávaná facialistka celebrit Georgia Louise.

V tomto ohledu se číslem jedna stává chytrý sonický přístroj FOREO UFO 2, jež zajistí vstřebávání aktivních látek z krémů, masek i sér hluboko do pleti. Zároveň pokožku promasíruje, čímž odstraňuje její napětí, odstraňuje odumřelé kožní buňky, reguluje tvorbu kožního mazu, přispívá ke zmenšování rozšířených pórů a redukuje vrásky i jemné linie.

Skin minimalismus

K tomuto trendu jsme už nějakou dobu směřovali, s vývojem nedávných událostí se ale jeho nástup uspíšil. Mnoho z nás teď, víc než kdykoliv předtím, používá méně make-upu a tráví víc času péčí o pleť. Podle odborníků z konference Pinners, která spadá pod známou platformu Pinterest, se lidé stále víc zajímají o svou přirozenou krásu a způsoby, jak ji podpořit. Vyhledávání termínů, jako „jak získat zářivou pleť“ nebo „obličejová jóga“ vzrostly oproti loňskému roku čtyřikrát a slovní spojení „přirozený make-up“ o 180 %. A protože je základem krásné pleti její dokonalé vyčištění, představila kdysi jako svůj úplně první produkt značka FOREO sonický přístroj LUNA, který z pokožky odstraní až 99,5 % bakterií a to v pouhých 60 vteřinách!

Ochrana před modrým světlem

Stále víc času trávíme před obrazovkami počítačů, mobilních telefonů a televizorů, a není žádným tajemstvím, že modré světlo škodí v první řadě naší pokožce. Dokáže totiž proniknout hluboko do vrstev kůže, kde poškozuje buňky, a to včetně kolagenu a elastinu, čímž způsobuje předčasné stárnutí a může stát za vznikem pigmentových skvrn. Beauty značky tak pracují na nových recepturách, které by pleť před škodlivým modrým světlem dostatečně ochránily a hledají stále nové přísady, jako je například kurkuma, které jí v tomto boji budou stát důstojně po boku.

Face Jóga

Přesunutí schůzek do Zoom prostředí nás přimělo vidět se v jiném, trochu nelichotivém světle. „Jak je známo, Zoom a podobné platformy způsobují lehké deformity obličeje. V roce 2021 si tak lidé osvojí postupy, díky kterým budou na videu vypadat lépe, přičemž se zaměří především na nepravidelnosti obličeje a krku, definovanější kontury a dvojité brady. A protože obličejové masky jen tak nezmizí a oči se tak stávají nejvýraznějším rysem naší tváře, vzroste poptávka po plastických operacích očních víček, “ říká plastická chiruržka z Los Angeles Dr. Leslie Irvine.

Souhlasí s ní i Britská asociace estetických a plastických chirurgů, podle které se lidé budou snažit o tvarovanější rysy obličeje, které vypadají lépe nejen při video konferencích. Společnost FOREO před nedávnem uvedla na trh svůj nejnovější produkt, tónizující obličejový přístroj BEAR, který zpevňuje pleť jako náročný workout. Díky 5 intenzitám mikroproudové technologie a T-Sonic pulzacím dochází k vypnutí a tónování pleti a k vytvarování a zvýraznění kontur.

LED terapie

Sociální distancování bude mít dopad na způsob, jak pečujeme o naši pleť. Lesley Reynolds, expertka na krásu, se pro britský Daily Mail svěřila: „Špatná strava, stres, nedostatek čerstvého vzduchu a nošení obličejových masek si na pokožce národa vybralo svou daň. Příští rok se proto ponese v duchu domácího řešení kožních potíží a přirozené krásy. Hlavním trendem bude kvalitní pleť a vyhledávané se stanou takové produkty a ošetření, které podpoří dobré zdraví a pomohou zlepšit kožní problémy, jako je růžovka nebo akné.“ V tomto ohledu se v poslední době stává velmi populární LED terapie, která si dokáže poradit s předčasným stárnutím, akné i zarudnutím, a to bez nutnosti fyzického doteku nebo podráždění pokožky. V portfoliu FOREO najdete kromě sonického přístroje UFO, jehož součástí je také LED terapie, i pero s modrým světlem pro zmírnění projevů akné ESPADA, které účinně předchází vzniku nedokonalostí. Mimo to zažijí boom doplňky stravy, jež podporují správné fungování organismu a tím také zlepšují kvalitu pleti. Jedním z nich je i hydrolizovaný kolagen.

Make-up a vlasové trendy

Nový směr se samozřejmě nebude týkat jen péče o pleť, ke slovu se dostanou i trendy v líčení a vlasovém stylingu. Odborníci se obecně shodují, že v následujících měsících budeme čím dál tím častěji vídat manikúru v retro stylu a výrazné oční linky, které do reality obličejových masek vnesou trochu svěžího vzduchu. Kadeřník celebrit Nicky Clarke tvrdí, že se do módy vrací účes ala Brigitte Bardot tzv. curtain bangs, kdy jsou vlasy vpředu sestříhané a rozhrnuté do stran: „tento účes je neuvěřitelně všestranný a vyhovuje jakékoliv délce vlasů,“ dodává.

Už teď je jasné, že nám rok 2021 chystá řadu zajímavých příležitostí, které podpoří naši přirozenou krásu a pomohou nám zazářit! Těšíte se?

Foreo

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firemní články

FOREO PŘEDSTAVUJE NABÍDKU NA BLACK FRIDAY – NEJVĚTŠÍ SLEVY V HISTORII
Darujte si pod stromeček krásu v podobě produktů Foreo
PŘEKONEJTE HRANICE SVÉ PŘEDSTAVIVOSTI SE ZNAČKOU FOREO
Foreo se postará o rychlou péči o vaši pleť díky inovativním technologiím
Foreo předestírá kosmetické trendy na další léta
Foreo se postará o vaši pleť i v létě díky UFO 2 se skvělým dárkem
Foreo: Beauty-tech produkty jsou srdeční záležitostí
Objevte kampaň značky Foreo s názvem Be YOUnique
Značka Foreo oslavuje rozdílnost, ve které spočíval životní styl Freddieho Mercuryho
Dopřejte mamince luxusní produkty ke Dni matek od Foreo
Foreo radí, jak si vybudovat lásku ke své pleti
JAK HORMONY OVLIVŇUJÍ NAŠI PLEŤ A JEJÍ PROJASNĚNÍ RADÍ FOREO
Jessica Alba miluje LUNA 3 od FOREO – její denní rutina
Foreo pomáhá v boji s modrým světlem, které je pro naši pokožku nežádoucí
Kosmetická značka Foreo nám přináší beauty trendy tohoto období
Foreo radí, jak díky jejich produktům ušetřit své peněžence
Nevstávejte kvůli líčení dříve a ošetřujte si svou pleť díky Foreo
PEČUJTE LETOS NA VALENTÝNA O SEBE A SVOU POKOŽKU DÍKY FOREO!
VALENTÝN JAKO ŽÁDNÝ JINÝ DÍKY FOREO
Jak se starat a čistit naši pleť radí společnost Foreo
BEAUTY TRENDY 2021 PŘEDSTAVUJE FOREO
OBJEVTE ANTI-TRENDY PRO ROK 2021 DÍKY FOREO
Novoroční předsevzetí, která ocení především pleť, a to díky Foreo
Značka FOREO přináší zajímavé fakty o LED světle a jeho účincích
Foreo představuje HOME SPA – symbol pro hýčkání těla i mysli
Značka FOREO radí při výběru té správné pleťové masky
Foreo uvádí novinku roku, která osloví všechny moderní muže
Využijte skvělé produkty značky Foreo a pečujte o svou pleť i na podzim
Značka FOREO radí, jak na nekomplikovanou smíšenou pleť
V Česku přistálo UFO. Jeho mise je ale přátelská
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A RELAXACI Z POHODLÍ DOMOVA
LUXUS, ÚČINNOST A PÉČE NA MÍRU - FOREO PŘEDSTAVUJE UFO 2 A POSOUVÁ POWER-MASKING NA NOVOU ÚROVEŇ
Foreo děkuje generacím žen za moudrost, inspiraci a podporu – daruje jim produkt budoucnosti
Krásný vzhled jako cesta ke spokojenému vztahu
Systémová závada během Black Friday znamená pro švédskou beauty-tech značku ztrátu 230 milionů KČ
DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A VYUŽIJTE FOREO BLACK FRIDAY NABÍDKU
Ideální čištění pleti po tréninku s FOREO LUNA mini 3FOREO LUNA mini 3 jako maximální péče o pleť po sportu
Foreo představuje produkty, které zaručí, aby Vaše pleť na podzim netrpěla.
FOREO SKIN WORKOUT – sportem ke krásné pleti

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže