Benefiční - Gurmánský stánek s POMÁHÁME JÍDLEM BY JR

Pomáháme jídlem
Začátek akce
22. 09. 2019 11:00
Konec akce
22. 09. 2019 23:00
Místo konání
Street Food Festival, ulice 17. listopadu, Říčany, Praha – východ
Přejít na Web
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
- Není Určen -

Benefiční - Gurmánský stánek s POMÁHÁME JÍDLEM BY JR na podporu Skautského střediska Lípa Říčany, kde Vám bude chutnat …

POMÁHÁME JÍDLEM by Jaroslav Rajtora, Vás zve na Street Food Festival – k benefičnímu gurmánskému stánku Asociace kuchařů a cukrářů ČR (dále jen AKC ČR), kde Vám bude chutnat. Street Food Festival se uskuteční dne 22. 09. 2019, na uzavřené ulici 17. listopadu v Říčanech. POMÁHÁME JÍDLEM by JR přináší široké veřejnosti příležitost podpořit dobrou věc a pomoci tak dětské neziskové organizaci - Skautskému středisku Lípa Říčany, kteří potřebují získat finanční prostředky na výstavbu nové klubovny. Příležitost zažít opravdu něco neobyčejného a kromě dobrého pocitu získat protihodnotu v podobě kulinářských zážitků a radosti ze společného setkání. V benefičním stánku AKC ČR ochutnáte lahodné pokrmy a osvěžující limonády. Ve vedlejším, druhém stánku říčanských skautů, bude pro Vás připravena prezentace výstavby nové klubovny a mnoho dalšího.

POMÁHÁME JÍDLEM by JR nejsou jen benefiční a charitativní akce, ale také eventové a cateringové služby, při pořádání akcí: firem, měst a obcí, obchodních center a také akcí soukromých - svateb, rozluček se svobodou, narozeninových party pro dospělé, děti i celé rodiny apod.

Oslovte nás, domluvíme se, pomůžeme Vám a společně podpoříme mladé nadějné lidi se zdravotním postižením, znevýhodněním či handicapem, kteří na projektech pracují s námi.

Další informace: POMÁHÁME JÍDLEM by Jaroslav Rajtora, Mobil: + 420 737 069 837, E-mail: pomahamejidlem@gmail.com

Fotogalerie