"The Best of Izakaya" v Shinjuku od Ninja Food Tours

12. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 13. 03. 2024

Shinjuku je jednou z nejdynamičtějších a nejrůznorodějších částí Tokya, kde se snoubí kultura, zábava a gastronomie. V Shinjuku můžete zažít nezapomenutelný noční život, plný světel, zvuků a chutí. Obdivujte výhled na město z jedné z nejvyšších budov, procházejte se po úzkých uličkách plných hospůdek, zpívejte si karaoke v originálních barech, navštivte největší zábavní čtvrť v Tokyu, kde najdete vše od klubů po love hotely, zajděte si do historického muzea, kde se dozvíte o minulosti Shinjuku, užijte si japonskou kuchyni v některé z nespočetných restaurací, které nabízejí různé speciality. Shinjuku je část Tokya, která vám nabízí nekonečné možnosti.

Prohlídka "The Best of Izakaya" v Shinjuku od Ninja Food Tours nabízí autentický japonský zážitek v oblíbených izakayách, tradičních japonských hospodách známých svou útulnou atmosférou a vynikajícím jídlem. Tato 3,5hodinová prohlídka zahrnuje večeři a nápoje, s možností předchozího kurzu ochutnávky saké. Účastníci mohou očekávat více než 7 lahodných japonských pokrmů dostatečných na plnohodnotnou večeři a mohou si vybrat mezi pivem, saké a dalšími nápoji, přičemž jsou k dispozici i nealkoholické varianty.

Prohlídka zahrnuje možnost navštívit několik populárních izakaya, kde si účastníci mohou vychutnat širokou škálu japonských pokrmů, jako jsou kuřecí špízy, sashimi a ručně vyráběné japonské krokety, vyhláčené smažené vepřové maso a mnoho dalšího.

Prohlídka také nabízí jedinečné výhledy na tokijskou neonovou čtvrť Kabukicho a slavnou Memory Lane, přičemž průvodci účastníky zavedou i na méně známá místa mimo hlavní turistické trasy.

Prohlídka nabízí flexibilitu výběru místa setkání, včetně náměstí JR Shinjuku East Exit Station Square, a je obklopena různými atrakcemi Shinjuku, což účastníkům umožňuje před nebo po prohlídce prozkoumat nedaleké pamětihodnosti jako Shinjuku Gyoen National Garden nebo rušnou čtvrť Kabukicho.

Kromě Shinjuku, podobná prohlídka "The Best Izakaya Tour" je k dispozici také v Ginze, kde návštěvníci mohou prozkoumat živou noční scénu Ginzy a ochutnat must-try izakaya pokrmy jako yakitori, gyoza, sashimi, tempura a okonomiyaki. Prohlídka také nabízí možnost ochutnat nejlepší saké v městě v renomovaných saké barech jako Kurand Sake Market a Hibiya Bar Whisky Sori.

Pro ty, kteří hledají autentickou izakaya zkušenost v Tokiu, tyto prohlídky poskytují skvělý způsob, jak objevit místní kuchyni a noční život, a to vše pod vedením zkušených průvodců.

Galerie