BIG BOY, specialista na ořechy, sušené ovoce a čokoládu bez přidaného cukru

Redakce Luxus.cz
07. Červen 2019

Milujete ořechy, sušené ovoce či čokolády? Pak byste se měli seznámit s českou značkou BIG BOY, která právě nabízí kvalitní arašídové a ořechové krémy, balené ořechy nejvyšší kvality, lyofilizované ovoce a čokolády bez přidaného cukru s vysokým podílem kakaového másla a certifikací fairtrade. Všechny tyto produktu jsou čistě přírodní, neobsahují žádné konzervanty a barviva.

 

Nápad založit BIG BOY vznikl, stejně jako mnoho jiných skvělých projektů, v garáži. Právě tady se partička kluků z fitka rozhodla, že bude dělat ořechové krémy, které budou kvalitnější než ty, jež byly na trhu. Od začátku věděli, že chtějí především kvalitní suroviny a jejich zpracování (tzn. aby se krémy vyráběly z ořechů pražených nasucho a ne na oleji) a aby i konečný produkt byl co nejčistší, tedy bez přidaných olejů, konzervačních látek apod.

Za „kapesné“ které dali dohromady, koupili první stroj a ořechy a po práci pracovali na tom, aby mohl vzniknout první BIG BOY Arašídový krém. Psal se červenec 2016. Jeden ze zakladatelů, Alex, v té době pracoval v Olympia Fitness, kde také poprvé nabídnul produkty BIG BOY lidem, kteří fitko navštěvovali. Za první měsíc se prodalo 327 kusů, tedy 81 kg arašídového krému BIG BOY. V září se k němu přidal mandlový krém a do konce roku 2016 se prodalo přes 2 000 kusů ořechových krémů.

 

Z malého chlapce se stal opravdu BIG BOY, potřeboval větší prostor i nové stroje až do dnešní podoby. Dnes má BIG BOY prostory přes 200 m2, na kterých má výrobnu, sklad a kanceláře. Každý měsíc zpracuje kolem 7 tun ořechů a jiných surovin. Výrobky BIG BOY najdete na svých oblíbených fitness e-shopech jako je Fitness007.cz, Ronnie.cz, Vitaland, PT servis, Vitasana, stejně tak jako v partnerských fitness centrech a samozřejmě i na BIG BOY shopu.

Aby svým zákazníkům naservírovali to nejlepší, všechny ořechy, čokolády i ovoce v zde pečlivě vybírají a testují jejich chuť. Mandle jsou například z Kalifornie, kešu z Vietnamu, tmavá čokoláda z Ugandy. Vybírají si i lokální dodavatele z dané země tak, aby dostali opravdu ty nejlepší produkty na trhu.

Velmi oblíbené jsou již zmíněné ořechové krémy, které se vyrábí z ořechů pražených na sucho, horkým vzduchem, tedy bez přidávání oleje. Díky tomuto procesu výroby, postupnému mletí a hnětení jsou tyto krémy delikátně jemné. Všechno zboží od firmy BIG BOY se ke svým majitelům dostane už do dvou týdnů od výroby, takže máte záruku, že je vždy čerstvé a plné chuti.

 

BIG BOY

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže