Biologique Recherche představuje unikátní Haute Couture program

Redakce Luxus.cz
28. Březen 2019

Tato francouzská kosmetická značka se proslavila svým ikonickým produktem Lotion P5O, které najdete na kosmetické poličce světových celebrit jako je například Karolina Kurková, Victoria Beckham či Jeniffer Aniston. Je ale také považována za průkopníka v personalizovaném kosmetickém ošetření. Ke každé klientce přistupuje s velmi individuálním přístupem, protože pleť každého je odlišná a neustále se mění. Svých odborných znalostí v této oblasti využila k tomu, aby rozšířila individualizovaný přístup vytvořením speciálního programu péče o pleť. Program Haute Couture byl sestaven tak, aby poskytl pro každý Skin Instant© vhodné produkty a unikátní ošetření navržené a vytvořené pouze pro Vás. Měsíční variantu Haute Couture programu si mohou nyní nově objednat také klientky v České republice a na Slovensku.  

 

Stejně jako módní návrháři připravují novou kolekci, vyvíjí experti Biologique Recherche produkty na míru, pro každého klienta individuálně v laboratoři v Paříži. Jejich jedinečné a vysoce koncentrované složení kombinuje vědecký přístup k personalizovanému kosmetickému ošetření s cílem dosáhnout okamžitých a mimořádných výsledků.

Jak to ale všechno probíhá?

Vše začíná prvotní konzultací v salonu s Biologique Recherche specialistou, který provede hloubkovou dermatologickou a kosmetickou diagnózu, aby mohl identifikovat specifické problémy spojené s Vaší pletí. Posouzení se provádí pomocí vizuální analýzy, vědeckého vybavení, dermatologického a kosmetického dotazníku a fotografií. Diagnostiku pleti provádí v salonu s pomocí unikátního přístroje Skin Instant Lab, který dokáže změřit a vyhodnotit stav pleti z hlediska několika různých parametrů. 

 

Po odeslání kompletních dat do Francie vytvoří klientovi personalizovanou sadu produktů ze specifických aktivních ingrediencí. Výrobní laboratoř je vybavena špičkovým zařízením, které využívá značka Biologique Recherche k přípravě jednotlivých sér a krémů. Každý z těchto produktů ztělesňuje svým složením unikát, který je vyroben s maximální péčí. Produkty jsou vytvořeny z databáze více než 70 aktivních ingrediencí, které cíleně řeší specifické problémy každého typu Skin Instant©. Za tři týdny obdrží salon balíček produktů vyrobených pouze pro svého klienta a také dostane návrh ošetření, které má klient v salonu podstoupit. Při předání Haute Couture setu v salonu klientovi detailně vysvětlí, jak jednotlivé produkty používat a provedou navrhované ošetření.  

 

Měsíční set Haute Couture produktů pro domácí použití je tvořen dvěma krémy, sedmi séry na obličej, krk a dekolt a jedním očním sérem. Obdržíte luxusní balení produktů, které nesou na štítku obalu Vaše iniciály. Dále set obsahuje osobní kartu s popisem používání a kartu se seznamem ingrediencí.

Cena měsíčního setu: 45 000 Kč. Tento program nabízí následující expertní salony Biologique Recherche: 

MEDICAL ESTHET & SPA - Praha, BEAUTY CLINIC SYNERGY - Praha, AMBASÁDA KRASY - Bratislava, Beauty Factory - Plzeň, STUDIO KaPa - Teplice, WELLNESS DELANTA - Český Krumlov, SOŇA A EVA MIKESKOVÁ - Strážnice na Moravě.