Blažek otevírá nové krejčovství v centru Prahy

Redakce LUXUS.cz
19. Březen 2019

Česká módní značka Blažek otevírá na adrese Nekázanka 11 na Praze 1 největší a nejluxusnější krejčovství u nás. Jako již kolikrát před tím navazuje na ideu nabízet vrchol pánské krejčoviny a povyšuje svou službu šití na míru na novou úroveň.

Krejčovství Blažek je otevřeno každý den od 10 do 20 hodin. Pracuje v něm tým módních specialistů, který je schopen obsloužit během jednoho dne až třicet klientů. Na 300 metrech čtverečních jsou pro klienty k dispozici velmi příjemné prostory pánského klubu s recepcí, třemi krejčovskými salónky a lounge zónou. Ke krejčovství navíc patří zahrada a přilehlé bistro, které nabízí možnost příjemného občerstvení ve stylu oblíbené italské tradice - milánského aperitivo moment. Pro objednané klienty je k dispozici i parkování v podzemních garážích.

Za celkovým designem krejčovství stojí architekt Jan Mužík, který v posledních letech spolupracuje se společností Blažek na všech interiérech. Panuje zde atmosféra pánského klubu, kde si klient vybere svůj nový oděv na míru a v klidu si vychutná tradiční skotskou whisky Glenfiddich. Převážná část nábytku v krejčovství pochází od společnosti Sollus, což je významný český výrobce interiérového nábytku. Jeho nábytkem jsou zařízeny i obchody francouzské oděvní značky FranckNamani.

Prezentační nábytek do krejčovství dodala švýcarská Vitra, celý prostor doplnila i tradiční dánská značka BoConcept. O osvětlení se postarala rakouská firma Prolicht se svou novinkou Snookers, podlahové krytiny a textilní tapety dodala společnost Barkotex a textilní tapisérie belgická značka Calcutta. Hlavnímu showroomu krejčovství dominuje vlněný koberec od tradiční britské značky Wilton, jež dodává koberce do nejluxusnějších hotelů světa. Záběry z módních přehlídek Mercedez-Benz Prague Fashion Week či nejnovější kolekce Blažek Made to Measure, představované ambasadorem krejčovství Tomášem Satoranským, lze zhlédnout na promyšleně zakomponovaných LCD panelech Phillip. Kromě Tomáše Satoranského Blažek nově obléká i mužskou basketbalovou reprezentaci.

Krejčovství Blažek je tu pro všechny náročné klienty, kteří chtějí nosit českou módu světové úrovně a vybírat si mezi materiály od nejlepších výrobců látek na světě, jakými jsou Loro Piana, Cerutti, Thomas Mason, či D&J Anderson. Krejčovství Blažek tak v Praze představuje krejčovské řemeslo na té nejvyšší světové úrovni.