Bohatství na moři: Nová superjachta Lürssen Kismet

13. Květen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 12. 06. 2024

Pokud hledáte dokonalý únik na moři, nemůžete si nechat ujít zkoumání krásy a luxusu, který nabízí superjachta Lurssen Kismet. Toto majestátní plavidlo je symbolem elegance a špičkového designu, který dokáže oslnit i ty nejnáročnější milovníky luxusu.

S délkou přesahující 122 metrů a širokou paletou vybavení a služeb, Kismet nabízí svým hostům zážitky doslova z jiného světa. Od luxusního ubytování pro 12 hostů ve šesti elegantních kajutách až po skvostné společenské prostory, jako je například impresivní salon s panoramatickým výhledem, tato superjachta se pyšní každým detailem.

Interiér je mistrovským dílem renomovaného designéra Reymonda Langtona, který spojuje moderní prvky s tradičními luxusními doteky. Každý koutek lodi je promyšleně navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a estetický zážitek.

Kromě svého vnitřního luxusu Kismet láká své hosty také ven na své palubě, kde je k dispozici široká škála zábavy a relaxace. Bazén, jacuzzi, kino pod širým nebem a mnoho dalšího čeká na ty, kdo touží po nezapomenutelných chvílích na moři.

Jako vrchol dokonalosti je Kismet vybavena profesionální posádkou, který se postará o každý detail vašeho pobytu. Od vynikající kuchyně až po organizaci exkurzí a aktivit, na palubě této superjachty se budete cítit jako v pětihvězdičkovém resortu.

Zkrátka, pro ty, kdo hledají vrchol luxusu na moři, není superjachta Lurssen Kismet jen volbou – je to zárukou nezapomenutelného a bezkonkurenčního zážitku.

Galerie