BOMBUS ENERGY – ZDRAVĚ a CHUTNĚ DOPLNÍ VAŠI ENERGII

Redakce
18. Leden 2021
Čtenost článku je: 16885 [?]

Zdravé a výtečné české raw tyčinky Bombus Energy, které jsou dobře známy všem a které dokáží rychle, chutně a bez výčitek doplnit chybějící energii a potěšit se skvělou svačinkou! Datlový základ, spousta blahodárné energie a žádné zbytečné ingredience. Takové jsou tyčinky Bombus, které od roku 2014 vyrábí firma Thomase Meliose.

Thomasovi se podařilo vytvořit zdravou společnost, která stojí na solidních základech, pevných hodnotách a hlavně skvělých produktech. České tyčinky Bombus najdeme již ve 25 zemích světa a každý rok se jich v Krnově vyrobí miliony! Myšlenku na zdravou svačinu nosil zakladatel společnosti Thomas Melios v hlavě dlouhou dobu. Svůj sen začal realizovat s vizí, že chce vyrábět zdravé ovocné tyčinky z čistě přírodních zdrojů za použití těch nejkvalitnějších surovin a s jedinečnou chutí. Povedlo se!

Hlavním benefitem oblíbených tyčinek Bombus je jejich poctivé složení. Jsou to zdravé ovocné tyčinky vyrobené z čistě přírodních surovin. Neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty. Jsou součástí snídaní, oblíbenou odměnou během dne nebo ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu, na cestách i v kanceláři.

Základem všech Bombusek jsou na slunci uzrálé a velmi kvalitní datle, dodávané přímo od pěstitelů. Jsou bohatým zdrojem energie a v kombinaci s dalšími pečlivě zvolenými surovinami dodávají těmto tyčinkám jedinečnou chuť.

Portfolio značky Bombus je velmi široké, vybere si jistě každý! Mezi nejznámější patří tyčinky RAW ENERGY se svou atraktivní nabídkou neodolatelných příchutí: kokosová – Coconut&Cocoa, čokoládová Cocoa&Cocoa Beans, Maracuja & Coconut, arašídová Peanuts& Dates, jablečná Apple& Cinnamon, banánová Banana& Coconut, pomerančová – Orange&cocoa beans. Všechny jsou veganské, bezlepkové a naprosto výtečné!

Nechte se okouzlit tyčinkami Bombus také v jedinečné kvalitě bio, s příchutěmi RAW BIO ENERGY: černý rybíz -Black currant& coconut, citron-kokos – Lemon &coconut, kokos-čokoláda – Coconut & cocoa, arašídová – Peanuts cocoa.

Nejnovějším přírustkem do rodiny tyčinek Bombus jsou RAW PROTEIN 30%, které vás dostanou svými návykovými gurmánkými příchutěmi. Ještě k tomu jsou obalené v pravé čokoládě a zajistí dokonalý proteinový zážitek.

Tyčinky Bombus energy se staly neodmyslitelnou součástí aktivních dní spousty lidí, doprovázejí je na výletech, během sportovních aktivit, na procházky do přírody či do města. Potěší ale také v kanceláři, na meetingu či ve škole. Jejich oblíbenost potvrzuje také solidní a velmi aktivní fanouškovská základna na sociálních sítích.

Staňte se i vy součástí světa Bombus Energy a sdílejte vaše Bombus zážitky plné energie!

Galerie