BOTTEGA VENETA DÁMSKÁ A PÁNSKÁ KAMPAŇ KE KOLEKCI SPRING 2020

23. Duben 2020
Čtenost článku je: [?]

Milujete luxus? Chcete vypadat dokonale a zároveň se ve svém oděvu cítit příjemně? Bottega Veneta přichází s novou kolekcí pro jaro 2020, ve které představuje oblečení, které podléhá nejvyšším standardům luxusu. Celá kampaň Bottega Veneta Spring 2020 je vizí prožitých chvil, které jsou ukotvené ve smyslnosti a dokonalosti.

Kreativní ředitel Daniel Lee, společně s fotografem Tyronem Lebonem, pokračují i v této kampani v jejich představě nekonečného léta. Znak vznešenosti a luxusu, který se nečinně vznáší v čase stráveném na slunci u moře, je zaručeně to, co od svého oblečení požadujete. Celá kolekce je samozřejmě synonymem pro krásu, pohodlí a dokonalost, což je vlastně to, co dnes u oblečení nemůže rozhodně chybět.

Oblečte si na sebe to nejkrásnější, ukažte ostatním, jaký máte vkus, a vsaďte se, že díky Bottega Veneta budete jasně středem pozornosti všech kolemjdoucích. Kolekce dbá na to, abyste se už i při teplých jarních dnech cítili co možná nejlépe. Přináší tak vzdušné a lehké oblečení, na které spousta jiných značek takto na jaře zapomíná. Začínají již však horké dny a kdo z nás by chtěl chodit v teplém oblečení?

Neváhejte a pořiďte si oblečení značky, která představuje luxus a kvalitu a která rozhodně nezapomíná na naše pohodlí ani na jaře!

Butik značky Bottega Veneta můžete nalézt i v Praze na adrese Pařížská 14.

BOTTEGA VENETA