Breville Oracle Touch Espresso Machine: Kávovar pro milovníky kvalitní kávy

27. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19785

Breville je australská značka, která se specializuje na výrobu kuchyňských spotřebičů. Jedním z jejích nejpopulárnějších produktů je kávovar Oracle Touch Espresso Machine, který je určen pro milovníky kvalitní kávy. Tento kávovar kombinuje automatické a manuální funkce, které umožňují připravit si dokonalé espresso nebo cappuccino podle svého vkusu. Tento kávovar je navržen tak, aby byl snadno ovladatelný a udržovatelný, a nabízí širokou škálu nastavení a možností.

Oracle Touch Espresso Machine má dotykový displej, na kterém si můžete vybrat mezi pěti přednastavenými typy kávy: espresso, americano, latte, flat white nebo cappuccino. Můžete také vytvořit svůj vlastní recept a uložit si ho do paměti. Kávovar automaticky namelje, dávkuje a utlačí kávu do páky, kterou pak stačí jen vložit do hlavy kávovaru. Kávovar také automaticky napění mléko podle vašeho výběru teploty a hustoty pěny. Mléko se napěňuje pomocí speciální trysky, která má senzor teploty a tlaku. Kávovar má také funkci samočištění, která zajistí hygienu a dlouhou životnost přístroje.

Oracle Touch Espresso Machine je vybaven řadou technologických inovací, které zvyšují kvalitu a chuť kávy. Například má systém Dual Boiler, který umožňuje současně ohřívat vodu pro espresso i mléko pro napěnění. Díky tomu se zkrátí doba přípravy a zlepší se stabilita teploty. Kromě toho má kávovar systém Over Pressure Valve, který reguluje tlak vody během extrakce kávy a zabrání přeextrakci nebo hořkosti. Dalším prvkem je systém Digital Temperature Control, který udržuje optimální teplotu vody pro extrakci kávy podle typu použité směsi.

Oracle Touch Espresso Machine je kávovar pro ty, kteří chtějí mít doma profesionální zážitek z pití kávy. Je to kávovar, který spojuje jednoduchost a pohodlí s funkcionalitou a výkonem. Je to kávovar, který uspokojí každého milovníka kvalitní kávy.

Galerie