BRIONI BESPOKE: ZÁŽITEK S GLENEM POWELLEM

22. Září 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 25324

Brioni s potěšením představuje svou novou kampaň s hercem a producentem Glenem Powellem. Powell je přítelem domu a jedním z nejvšestrannějších herců své generace v Hollywoodu, který hrál ve filmech jako “Top Gun: Maverick”, “Skrytá čísla”, “Všichni to chtějí” a “Expendables 3”. Powell dokonale ztělesňuje muže Brioni: moderního a elegantního, charismatického a temperamentního.

Na fotografiích pořízených v Los Angeles fotografem Gregorym Harrisem, herec přináší svůj osobitý smysl pro styl do výběru nejlepších šitých obleků domu, které jsou prezentovány v sérii černobílých snímků a krátkém filmu. Kampaň je charakterizována uvolněnou a sofistikovanou atmosférou, která odráží nadčasovost krejčovství Brioni a hloubku dědictví spojeného s DNA domu.

Vrchol umění krejčovství domu, služba Bespoke nabízí jedinečná stvoření v dokonalé synergi mezi sebevyjádřením a mistrovským řemeslem. Jak se příběh odvíjí, jsme svědky potěšení z ko-tvůrčí něčeho mimořádného a silné fascinace lidským dotykem v hluboce osobním krejčovském zážitku.

Galerie