Brioni slaví 75. výročí od svého založení

Ondřej Petera
14. Leden 2020

Jedinečná společnost Brioni, která je proslavená pro své jedinečné oblečení, do něhož se oblékají i ty největší hvězdy, slaví 75. výročí od svého založení. K této události představuje novou podzimní a zimní kolekci pro rok 2020.

Značka Brioni stále rozšiřuje svůj sortiment a přichází s novými nápady, jak proniknout do jedinečné módy. Oblečení, které si na sebe od této značky můžeme obléci, má kořeny až v Římě, z něhož se Brioni inspirovalo. Brionští muži představují silnou osobnost, která je sjednocena pod odznakem jemnosti a sebevědomí.

Protože muž v průběhu celého dne přebíhá od formálních záležitostí k těm méně formálním, vytváří Brioni přesně takové oblečení, u něhož je možné kombinovat formálnost s neformálním, tudíž budete působit oběma dojmy zároveň, ale přitom zůstanete neustále elegantně oblečení.

Dokonalé tvary každého kusu oblečení, jedinečná jemnost, pružnost a luxusní materiály, mezi nimiž nalezneme například kašmír, hedvábí či žakár. To je přesně to, co vypovídá o kvalitně jejich výrobků. Značka speciálně dbá na to, aby bylo oblečení vždy dokonale přizpůsobené pro pravé muže.